MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt

 
Antalya'da o sektöre yılbaşı dopingi

29.12.2018 17:23

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu üyesi Sedat Gümüş, yılbaşının yaklaşmasıyla artan hareketliliğin, hediyelik eşya sektöründe yüzde 50’lik bir büyüme sağladığını bildirdi. 

Antalya'da o sektöre yılbaşı dopingi

ATSO Yönetim Kurulu üyesi ve hediyelik eşya sektöründe faaliyet gösteren Sedat Gümüş, yılbaşı gibi özel günlerde insanların birbirleriyle hediyeleşmekten mutluluk duyduğunu aktardı. 

Gümüş, bu kapsamda yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte hediyelik eşya sektöründe büyük bir hareketliliğin yaşandığını söyledi. 

"Sektörde canlılık" 

Bu dönemde üreticinin kampanya ve indirimlerle tüketiciye kolaylık sağladığını dile getiren Gümüş, “ Yaşanan hareketliliğin yılbaşı gecesine kadar yükselerek devam etmesini bekliyoruz. Bireysel hediye alımlarının yanında, kurumsal şirket ve firmalarında gerek müşterilerine gerek çalışanlarına gerekse tedarikçilerine toplu hediye alımları sektörümüze canlılık katmaktadır.”dedi. 

"Yılbaşı temalı ürünlere ilgi" 

Hediye olarak en çok yılbaşı süslerinin rağbet gördüğünü kaydeden Gümüş, “Sevdiklerine hediye almak isteyenler çanta, takı ve saat gibi ürünlere ilgi gösteriyor. Bunun yanında yılbaşı teması içeren ürünlerden kar küreleri ve müzikli kutular olabiliyor. Hediyelik eşya alanı çok geniş, çantasından kıyafetine, takısına, kolyesine, saatine kadar. Kısa süreliğini de olsa bu hareketlilik ekonomik açıdan olumludur. Aralık ayında sektörümüz yüzde 50’lik bir canlılık kazanmış olacak” ifadelerine yer verdi. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto