MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Antalya son dakika...Prof. Dr. Alper Demirbaş'tan Muhittin Böcek açıklaması

28.10.2020 21:20

Antalya son dakika... Antalya'da yaptığı organ nakillerindeki başarısıyla tanınan Prof. Dr. Alper Demirbaş, koronavirüs tedavisi yoğun bakımda devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumu hakkında bilgi paylaştı.

Antalya son dakika...Prof. Dr. Alper Demirbaş'tan Muhittin Böcek açıklaması

Antalya son dakika... Özel bir hastanede Organ Nakli Merkezi'nde görev yapan Prof. Dr. Alper Demirbaş, Akdeniz Üniversitesi'nde koronavirüs tedavisi gören Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek ile ilgili açıklama yaptı.

Prof. Dr. Demirbaş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

"Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Muhittin Böcek'in son durumu hakkında; 

Bilinci tamamen yerindedir. Akcigerlerindeki enfeksiyon devam etmekte olup kontrol altındadır.Trakeostomisi (Solunum borusundaki delik) ile solunum makinesine baglıdır ve solunum makinesi ihtiyaci devam etmektedir.Uzun süredir yoğun bakımda olması ve geçirdigi diğer enfeksiyonlar nedeniyle oluşan kas güçsüzlüğü nedeniyle solunum kaslarının henüz yeterince güçlenememesi dolayısıyla solunum makinesinden henüz ayrılamamıştır. Kas güçlendirilmesi amacıyla fizik tedavi uygulanmakta olup kol ve bacak hareketleri giderek düzelmektedir.

Bu güzel bayram gününde paylaşmaktan mutluluk duyarım ki, şu ana kadar tedavisine katkı sağlayan tüm hekim ve hemşire arkadaşlarımızın özverili çalışmalarıyla Sn. Böcek son derece olumlu bir iyileşme dönemindedir.

İnancım odur ki bir süre sonra tamamen solunum makinesinden ayrılabilecek ve belli bir fizik tedavi döneminden sonra normal yaşantısına dönebilecektir.

Kuşkusuz yoğun bakımda yatan her hastada kısa sürede olumsuz değişiklikler görülebilmektedir. Böyle bir gelişme ile karşılaşmayacağımızı umuyorum.

Bu vesile ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı kutluyorum."

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı