MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Antalya Havalimanı'nda taksici-UBER sürücüsü kavgası!

06.07.2019 09:48

Antalya Havalimanı'nda UBER sürücüsü ile taksiciler arasında tartışma yaşandı. O anlar UBER sürücüsünün kamerasına yansıdı.

Antalya Havalimanı'nda taksici-UBER sürücüsü kavgası!

Antalya Havalimanı'nda bir müşterisini bekleyen UBER şoförü ve havalimanında müşteri bekleyen taksiciler arasında tartışma çıktı.

Randevulu olduğunu söyleyen UBER şoförü, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

UBER şoförü, "Arkadaşlar taksiciler zorla rezervasyonlu müşterimi elimden almaya çalışıyor. Müşteriler rahatsız oluyor, turistleri rahatsız ediyorlar" dedi. 


 

Taksiciler tepki gösterdi

Görüntülerin hızla yayılmasının ardından taksiciler, "Antalya Hakkında" isimli sosyal medya hesabına ulaşarak kendilerini ifade etti.

Bir taksi şoförü, "Ben havalimanında taksiciyim. Birçok sözde tur şirketi yolcuların rezervasyonu olmadan, havalimanı çıkış kapılarında bekleyerek yolcuları 'taksi lazım mı' deyip kendilerine çekiyorlar. Rezervasyon kağıdının sadece sonuna normal kalemle yolcunun ismini yazarak yolcu çalıyorlar.

Biz havalimanı taksi olarak 250 aracız. Havalimanı içinde her yerde aracımız mevcut ama bu adamlar göz göre göre rezervasyonsuz yolcu çalıp, bir de yetmezmiş gibi 'yetkili varsa bizi buradan alsın' diyerek kışkırtıyorlar" dedi. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı