MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Antalya haber: CHP'li Bayar'dan İYİ Parti'ye ziyaret

01.10.2020 11:00

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, beraberindeki heyet ile birlikte Antalya 1. Olağan Kongresi'nde seçilerek yeniden görev alan İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Bayar, “Önümüzde, Millet İttifakı olarak bizi iktidara götürecek uzun bir yol var” dedi

Antalya haber: CHP'li Bayar'dan İYİ Parti'ye ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, İl Yöneticileri ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Bahar Önal ile birlikte, İYİ Parti’nin Antalya’daki 1. Olağan Kongresinde seçilerek yeniden İl Başkanlığı görevine gelen İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İYİ Parti Antalya İl Başkanlığında, pandemi koşulları dolayısıyla dar kapsamlı gerçekleşen ziyarette; pandemi döneminde ekonomide yaşanan dalgalanmalar, salgının yönetilemeyişi, yüz yüze ve uzaktan eğitimin başlamasıyla birlikte gerçekleşen ve gerçekleşmesi öngörülen sorunların yanı sıra Antalya ve Türkiye gündemi hakkında istişarelerde bulunuldu.

"Millet İttifakı olarak iktidara yürüyeceğiz"

Kongrede seçilerek tekrardan göreve alan İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran ve Yönetimine önümüzdeki görev süresinde başarılar dileyen CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, Millet İttifakı olarak kendilerini zorlu bir sürecin beklediğini ancak bu yolun sonunun iktidara gittiğini ifade etti. Başkan Bayar, “Türkiye’nin yönetilemediğini, savrulduğunu artık görmeyen yok. Millet bir umut kapısı, bir çıkış yolu arar vaziyette. Şartlar böyle iken bizlere düşen görev tüm irademizle dimdik durup, omuz omuza verip iktidara yürümektir.

"Antalya'da daha başarılı olacağız"

İttifak ortağımız İYİ Parti ile daha önce olduğundan daha fazla çalışmak, daha çok insana dokunmak, daha emin adımlarla yürümek zorundayız. Millet İttifakı olarak çok iyi bilmekteyiz ki Türkiye bu değişime, bizlere bu görevi vermeye hazır. Milletimizin beklentilerine karşılık verebilmek adına, sandığa ne zaman gidileceğinin bir önemi olmaksızın, koşulların el verdiği kadar, var gücümüzle çalışacağız. Koordineli biçimde hareket edip, omuz omuza durarak daha önce Antalya’da başardığımız gibi Türkiye’de de başaracak, Millet İttifakı olarak iktidara yürüyeceğiz” şeklinde konuştu.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3