MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

 
Antalya haber: Babasına geç kavuştu erken kaybetti

07.10.2020 11:24

Antalya haber...Bebekken ayrı düştüğü babasına bir sene önce kavuşan Muay Thai Avrupa Şampiyonu Ayşe Taş'ın, babasının ani ölümü şok etti.Ölüm haberiyle adeta yıkılan dünya dördüncülüğü bulunan milli sporcu, babasının intihar edecek bir insan olmadığını söyledi.

Antalya haber: Babasına geç kavuştu erken kaybetti

Haber merkezimize gelen bir Antalya haberine göre; yıllar sonra buluşan baba kızın kavuşmasını ölüm ayırdı.

Olay, 30 Eylül Çarşamba günü Yenigün Mahallesi’nde bir apartmanda meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, 4 katlı bir apartmanın çatısına çıktığı iddia edilen 45 yaşındaki Cemil Taş, bir anda apartmanının önüne düştü. Nasıl düştüğü henüz tespit edilemeyen Taş, hareketsiz halde yerde yatarken, olayı gören mahalle sakinleri yardımına koştu.

Hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulunan vatandaşlar, bir yandan da Taş ile konuşmaya çalıştılar. Taş, olay yerine gelen sağlık ekibinin müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı ancak hayatını kaybetti.
Olayda Taş’ın düşme anı apartmanın güvenlik kamerasına yansıdı. Bir anda kendini yerde bulan Taş'ın hareketsiz bir şekilde yattığı görüldü.

Milli sporcu babasını kaybetti

Diğer yandan, hayatını kaybeden Taş’ın muay thaide Avrupa şampiyonluğunun yanı sıra dünya dördüncülüğü bulunan milli sporcu 25 yaşındaki Ayşe Taş'ın babası olduğu ortaya çıktı. Bebekken anne ve babasının ayrılmasıyla anneannesinin yanında büyüyen Taş’ın henüz 1 yıl önce babasıyla tekrar bir araya geldiği ve yeni bir yaşam için hazırlık yapmaya başladığı öğrenildi. Ölüm haberiyle adeta yıkılan Ayşe Taş'ın babasından geriye ise 1 yıl önce buluşmalarında çekindikleri hatıra fotoğrafı kaldı.

Şüpheli intihar iddiası

Olay anında Kaş ilçesinde olduğunu belirten Ayşe Taş, yakınlarından duyduğu ölüm haberiyle hemen Antalya’ya geldiğini söyledi. Babasının intihar edecek bir insan olmadığını kaydeden Taş, “Eğer intihar edecek olsaydı 25 sene önce eşinden ayrılmış ve çocuklarını kaybetmiş biri olarak intihar edebilirdi. 6 ay önce babam ameliyat oldu, biz onu dedemin evine yerleştirdik. Eşyaları alındı. Bir eksiği buzdolabıydı. Bunun için de canına kıyacağını düşünmüyorum” dedi.

Kızı şok oldu

Henüz 2 aylıkken babasından ayrı kaldığını ve 1 yıl önce akrabaları vasıtasıyla babasıyla bir araya geldiğini anlatan Taş, “Baba, evlat nedir 1 sene önce öğrendim. Birbirimizi bulduk. Senelerdir görmediğim insana hastanede de baktım. Elimden geleni de yaptım. Ben tek başıma kadın olarak tutunuyorum hayata. Babam maddi sıkıntı ya da başka bir şeyden dolayı intihar edecek birisi değil. Çünkü ameliyat olduğunda babamın burnuna takılı olan boruyu çıkarmaması gerektiğini, aksi takdirde öleceğini söylüyordum. ‘Ben zaten ölmek isteyen birisi değilim, neden bunu çekeyim’ dedi. Şu anda şoktayım. Anlam vermek imkansız. Ölmeden 2 gün önce konuşmuştuk” diye konuştu.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto