MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Antalya Gezgin Motorcular’dan zirvede bayram çıkartması

07.06.2019 16:35

Antalya Gezgin Motorcular Kulübü bayramın son gününü Saklıkent Kayak Merkezi Zirvesi'nde geçirdi.

Antalya Gezgin Motorcular’dan zirvede bayram çıkartması

Dokuz günlük Ramazan Bayramı tatili geride kalırken Antalya’da yerli ve yabancı turistlerin gezi ziyaretleri sürüyor.

Antalya’da motosiklet tutkunlarını aynı çatı altında toplamak, bilinçli ve güvenli motosiklet kullanmasını özendirmek amacıyla faaliyet gösteren Antalya Gezgin Motorcular Kulübü (AGM) üyeleri de bayram ziyaretlerinin ardından bayramın son gününü zirvede geçirdi.

Rotasını Saklıkent Kayak Merkezi’ne çeviren motor severler hem güzel havanın tadını çıkardı, hem de kulüp olarak bayramda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı. 

"Kan akacağına ter aksın" 

Kulübün Başkanı Ali Kök, bayramın üçüncü gününü zirvede, şehrin karmaşasından 3 saatlik de olsa kaçarak, bol oksijen ve buz gibi havayla geçirdiklerini belirtti.

Motorcu ruhunu, motor sürücüsü olmayanın anlamasının güç olduğu ifade eden Başkan Kök, "Motosiklet sürmek ne kadar bir hobi ve insanın özgürlük ruhunu okşuyor olsa da, motor sürücüsü olarak trafiğe karşı bir sorumluluk taşımaktayız. Yaz aylarında artan sıcaklıklardan dolayı kask ve ekipman kullanılmıyor. Motor sürücüsü her türlü şartta trafikte tam donanımlı olmalı" şeklinde konuştu. 

Kask takmanın hayati önemine değinen Kök, "Mutlaka kask takın. Kan akacağına, ter aksın" mesajını verdi. Kulüp üyeleri tüm Antalyalıların ve motor severlerin Ramazan Bayramının hayırlara vesile olmasını temenni etti. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı