MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın

Yörükoğlu süt

Konyaaltı Belediyesi
Antalya Gazipaşa'da bahçe yangını çıktı!

08.11.2020 15:31

Antalya haber... Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde yangın çıktı. Yangında 20 dekar alanda ekili badem, zeytin, nar, incir ve ceviz ağaçları zarar gördü.

Antalya Gazipaşa'da bahçe yangını çıktı!

Haber merkezimize gelen Antalya haberine göre, Gazipaşa ilçesinde yangın çıktı. Yangında 20 dekar alanda ekili badem, zeytin, nar, incir ve ceviz ağaçları zarar gördü.

Olay, saat 11.00 sıralarında Gazipaşa'ya 35 kilometre mesafedeki Karatepe Mahallesi'nde meydana geldi. Dumanı gören vatandaşlar önce kendi imkanlarıyla alevlere müdahale ederken, durumun haber verilmesi sonrası olay yerine Gazipaşa İşletme Müdürlüğü ekipleri ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa İtfaiye Birimi ekipleri sevk edildi.

Yaklaşık 3 saatlik müdahale sonrası kontrol altına alınan yangında 20 dekar alanda kurulu bahçedeki badem, zeytin, nar, incir ve ceviz ağaçları zarar gördü.


Mahalle muhtarı Ali Koç, "Bu tür enerji akımından kaynaklı ufak yangınlar daha önce de çıkıyordu. Muhtarlık olarak gerekli yerlere müracaatlarımızı yaparak vatandaşların tapulu arazilerinde bahçe kurulu alanlardan geçen bu enerji akımının yerleri değişiklik yapılması için. Şu anda yeni direkler dikiliyor. Enerji hatlarının yerleri değişimi için yenileme çalışmaları başlatıldı" dedi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

FOTO GALERİ

Adin Hotel 3

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız