MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Muharrem İnce’nin partisine geçiyor iddiası

16.03.2021 17:45

Koronavirüs nedeniyle yüz günün üzerinde Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde yatmak zorunda kalan CHP’li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in partisinden ayrılarak Muharrem İnce’nin partisine geçeceği iddia edildi. Uyutulduğu sırada partisinden bazı isimlerin “Muhittin Böcek ölüyor”, “Bitkisel hayatta” dedikodularını yaydığı ve yerine alternatif belediye başkan adayları bulmaya çalıştığı ile ilgili gözüne açtıktan sonra aldığı bilgilerin Başkan Böcek'i çok üzdüğü ifade edilmişti.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Muharrem İnce’nin partisine geçiyor iddiası

Son günlerde CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar dahil hastalığı sürence dedikodu üreten ve kayıtsız kalan partililer hakkında üstü kapalı mesajlar veren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, son olarak Kılıçdaroğlu’ndan Antalya teşkilatının görevden alınmasını istediği iddiaları ayyuka çıkmıştı.

Sabah Gazetesi’nden Muhammed Uzun’un haberine göre; Bir süre önce parti yönetimine rest çekerek Memleket Hareketi'ni kuran Muharrem İnce'nin partileşme kararı alması sonrası Başkan Muhittin Böcek ile temas kurduğu öğrenildi.

İddialara göre; Koronavirüs nedeniyle uzun süre hastanede yatmak zorunda kaldığı dönemde, partisi CHP içinde kendi aleyhine durumlar oluştuğunu ifade eden Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek, ipleri koparmaya hazırlanıyor. Böcek'in, CHP'den ayrılıp Memleket Hareketi'ni kuran ve yakın zamanda partisini de siyaset sahnesine kazandıracak Muharrem İnce'nin partisine katılacağı konuşuluyor.

Başkan Böcek'in uzun zamandır Muharrem İnce ile irtibatlı olduğu öğrenildi. Aynı zamanda Böcek'in yanı sıra CHP Antalya İl Örgütü'ünde de istifa söylemlerinin dile getirilmeye başlandığı ve İnce'nin partisine katılımların olacağı konuşulanlar arasında. Yaşanan sıkıntılar üzerine geçtiğimiz günlerde CHP Antalya İl Örgütü'nün Genel Merkez'de örgütlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ile görüştüğü ifade edildi.

BÖCEK HASTANEDE YAŞAM MÜCADELESİ VERİRKEN NELER OLMUŞTU?

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhitten Böcek'in uyutulduğu sırada partisinden bazı isimlerin “Muhittin böcek ölüyor”, “bitkisel hayatta” dedikodularını yayarak yerine alternatif belediye başkan adayları bulmaya çalışanlar ile ilgili gözüne açtıktan sonra aldığı bilgiler başkanı çok üzmüştü. Başkan Böcek taburcu olduktan sonra partili arkadaşlarının farklı hesaplar içinde olduğunu belirterek, "CHP çatısı altında bulunan bazı menfaat gruplarının insan olmayı unuttuklarını, gelecek hesapları yaptıklarını gördüm" demişti. CHP'li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, koronavirüs tedavisi gördüğü sırada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Genel Sekreter Yardımcılığına atanan Hüseyin Karakuş'u, hastaneden çıkar çıkmaz görevinden alıp Kılıçdaroğlu'na rest çekmişti.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3

Diğer Haberler

Son dakika....  Ağrı’da polisimize roketli saldırı! Şehidimiz var

Son dakika.... Ağrı’da polisimize rok..

Son dakika.... Ağrı’da polisimize roketli saldırı! Şehidimiz var
Son Dakika... İsrail ordusu, Lübnan'dan 3 roket atıldığını duyurdu

Son Dakika... İsrail ordusu, Lübnan'da..

Son Dakika... İsrail ordusu, Lübnan'dan 3 roket atıldığını duyurdu
Antalya'dan kalkan özel jet acil iniş yaptı

Antalyadan kalkan özel jet acil iniş y..

Antalya'dan kalkan özel jet acil iniş yaptı
Atatürk Parkı projesinde geri sayım başladı

Atatürk Parkı projesinde geri sayım ba..

Atatürk Parkı projesinde geri sayım başladı
Metrobüste hareketli dakikalar! Rehin aldı

Metrobüste hareketli dakikalar Rehin a..

Metrobüste hareketli dakikalar! Rehin aldı
Başakşehir Junior Fernandes ile yollarını ayırdı

Başakşehir Junior Fernandes ile yollar..

Başakşehir Junior Fernandes ile yollarını ayırdı