MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yeni yılı ailesiyle kutladı

01.01.2019 16:52

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, her yıl olduğu gibi bu yıl da hem akrabalarını ziyaret etmek, hem de dostlarıyla buluşmak için memleketi Alanya’ya geldi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yeni yılı ailesiyle kutladı

2019’u ailesi ve sevdikleriyle karşılayan Bakan Çavuşoğlu, Aytemiz Alanyaspor Kulübü'nü ziyaret ederek, kulüp yönetimi, teknik heyet ve futbolcuların yeni yılını kutladı. Bakan Çavuşoğlu, Aytemiz Alanyaspor'u ziyaretinde ağabeyi Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Teknik heyet ve futbolcuların yeni yılını kutlayan Bakan Çavuşoğlu, "Buraya gelerek öncelikle sizin yeni yılınızı tebrik etmek istedim. Yeni yılda sizlere sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Sizlere çok güveniyoruz. Her zaman yanınızda olacağız" dedi.

Daha sonra Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, ziyaretin anısına Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'na Alanyaspor atkısı ve hediye verdi. Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin'in de yer aldığı ziyaret sonunda Bakan Çavuşoğlu, teknik ekip ve futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bakan Çavuşoğlu her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıla baba evinde girdi. Tüm aileyle bir araya gelen Bakan Çavuşoğlu, aile fotoğrafı çektirdi. Baba Osman Çavuşoğlu, ağabeyleri Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, işadamı Ahmet Çavuşoğlu, kardeşleri Uğur Çavuşoğlu, Şükrü Çavuşoğlu, eşi Hülya Çavuşoğlu ve ailenin diğer fertleriyle Türkler Mahallesi'ndeki baba evinde bir araya gelen Bakan Çavuşoğlu, ailesiyle poz verdi.

Kaynak: Yeni Alanya

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı