MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Alanya'daki mezarlık tahribatının nedeni ortaya çıktı

11.07.2019 17:37

Geçtiğimiz günlerde Antalya'nın Alanya ilçesinde aile mezarlığında bazı mezarların parçalandığı haberi gündeme gelmişti. Haberin ardından ardından mezarı tahrip edenler Uğurkutu’ya ulaştı ve yanlışlıkla olduğunu söyleyerek maddi hasarı karşılayacaklarını iletti

Alanya'daki mezarlık tahribatının nedeni ortaya çıktı

Antalya'nın Alanya ilçesi Mahmutlar Mahallesi’nde ikamet eden Selahattin Uğurkutu, vefat eden dayısının acısını yaşarken, defin için aile mezarlığına gittiği sırada bambaşka bir manzarayla karşılaşmış ve Mahmutlar Belediye Mezarlığı’nın girişinde bulunan Uğurkutu Aile Mezarlığı’nda bazı mezarların tahrip olduğunu görmüştü.

Yeni Alanya'nın haberine göre; Uğurkutu, tahribata sebep olanları kınadıklarını kaydetmişti.

Ortaya çıktılar 

Çıkan haberin ardından mezarı tahrip edenler ortaya çıktı ve Uğurkutu’ya ulaştı.

Konuya ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Uğurkutu “Geçtiğimiz gün aile mezarlığımızdaki mezar taşlarının kırılmasıyla alakalı sosyal medya üzerinden haberleri okuyup bana ulaşan A.D. isimli şahıs ve yanındaki arkadaşlar ‘Olayın yaşandığı yerin mezarlık olduğunu bilmiyorduk. İçeri girerken mezarlığa çarptık ve hemen kaçtık. Çok korkmuştuk’ dedi.

Maddi hasarı karşılayacaklarını iletti. Olayın Perşembe akşamı yaşandığını da iletti. Bu haber ile alakalı Alanya Belediyesi’nde görevli 2 şahsın yaptığı şovmen yorumlarını da iadeli taahhütle iade ediyorum” ifadelerini kullandı.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3