MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Aile mezarlığına çirkin saldırı!

09.07.2019 16:01

Antalya’nın Alanya ilçesinde kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından 2 mezar saldırıya uğradı. Dede ve babaannesinin mermer mezarlarının parçalanması üzerine torunu duruma tepki gösterdi. 

Aile mezarlığına çirkin saldırı!

Alanya'ya bağlı Mahmutlar Mahallesi'nde bulunan Cücenler Mezarlığı'nda Ayşe Uğurkutu ve Halil Uğurkutu’nun mezarları bilinmeyen kişi ya da kişiler tarafından  saldırıya uğradı. 

Bugün dayısı Mehmet Çebiç’i kaybeden Selahattin Uğurkutu, cenazesini toprağa vermek için gittiği mezarlıkta gördüğü manzara karşısında şoka uğradı.

Uğurkutu, dede ve babaannesinin mezarlığındaki mermerlerin parçalandığını görünce duruma tepki gösterdi. 

Selahattin Uğurkutu, sabah mezarlığa geldiklerinde bu görüntüyle karşılaştıklarını ifade etti. Uğurkutu, "Geçtiğimiz hafta gelip duamızı ettik, mezarlarımızı suladık her hangi bir sıkıntı yoktu.

Dün akşam dayım vefat etti. Dolayısıyla dayımın kabrini açmak için sabah saatlerinde buraya geldiğimizde bu inanılmaz manzarayla karışlaştık ve çok üzüldük.

Bunu yapan nasıl yapar, ne şekilde yapar bilemiyorum. Kasıtlı mı yaptı bilmiyorum ama biz Mahmutlar’ın tanınmış bir ailesiyiz kazara olmuş olsa bile bunu bize iletebilirdi.

Kazara olmuş olsa olabilir insanlık hali derdik. Maalesef nasıl olduğunu bilmiyorum ama bu çok kötü bir manzara, çok üzüldük yaşanan olaya. Artık tamir ettireceğiz” dedi. 

Kimseden şikayetçi olmadıklarını dile getiren Uğurkutu, şunları söyledi: 

"Herhangi bir şikayette bulunmadık. Kimseden de şikayetçi olmadık. Kimin yaptığını da bilmiyoruz. Doğal olarak burada güvenlik kamerası da yok. Kimin ne şekilde yaptığını bilemiyoruz. Bunu yapan şahısları Allah’a havale ediyorum” diye konuştu.
 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı