MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
8 yaşındaki çocuğun kahreden ölümü!

30.05.2019 10:32

Antalya'nın Alanya ilçesinde 8 yaşındaki Dilara İnci akrep sokması sonucunda ambulans helikopteriyle sevk edildiği Antalya'daki hastanede hayatını kaybetti.

8 yaşındaki çocuğun kahreden ölümü!

Antalya'nın Alanya ilçesi Çamlıca Mahallesinde yaşayan Ali - Ayşe İnci ailesinin ikinci çocukları olan 8 yaşındaki Dilara akrep sokması nedeniyle hayatını kaybetti.

Evlerinin önünde oyun oynarken akrebin soktuğu Dilara'yı ailesi geçtiğimiz pazar günü ALKÜ Eğitim Araştırma Hastanesi'ne götürdü.

Hastanede iğne yapılan küçük kız evine getirildiğinde fenalaştı. Yeniden hastaneye kaldırılan Dilara ambulans holikopteriyle Antalya'ya sevk edilirken yolda hayatını kaybetti.

İlkokul üçüncü sınıfa giden Dilara, ailesi ve sınıf arkadaşlarının gözyaşlar arasında Çamlıca'da bulunan Aile Mezarlığı'nda geçtiğimiz Salı günü toprağa verildi.

Cenazede kahreden bir detay da ortaya çıktı. Cenazeye katılanlardan öğrenilen bilgiye göre, Minik Dilara'nın akrabalarından bir kişinin de geçen sene kene ısırması sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.

Dün de Alanya'da 17 yaşındaki kız çocuğu akrep sokması sonucu fenalaşarak ALKÜ'ye kaldırıldığı ve yoğun bakım servisinde tedavisinin sürdüğü öğrenildi. 

Kaynak: Yeni Alanya

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı