MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

 
Domates serasında yakalandı!

30.05.2019 13:52

Antalya’nın Aksu ilçesinde bir çiftçi domates serasının içerisinde uyuşturucu yetiştirdi. Bölgede denetlemelerde bulunan jandarmanın yaptığı operasyonla yakalanan şahıs tutuklanarak cezaevine gönderilirken, uyuşturucu maddelerine el konuldu.

Domates serasında yakalandı!

Olay, Aksu İlçesi’ne bağlı İhsaniye Mahallesinde bir çiftçinin serasında yaşandı.

Mahallede çiftçilik yapan C.Ç’nin domates yetiştirdiği serasında uyuşturucu yetiştirildiği yönünde istihbarat alan Aksu İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, bir süre sera ve çevresinde gözetlemelerde bulundu.

Serada uyuşturucu yetiştirildiğinden emin olan ekipler, İl Jandarma Komutanlığının da verdiği destek ile seraya sabah erken saatlerinde operasyon düzenledi.

Operasyonda ilk olarak seranın sahibi C.Ç. evinden alınarak, narkotik köpekler ile serasında arama yapıldı. 

El konuldu 

Ekipler, domates serası içerisinde toprağa ekili-dikili vaziyette boyları 3-3,5 metre arasında değişen 31 kök kenevir bitkisi ile yine aynı sera içerisinde topraktan sökülmüş ve kurutulmaya bırakılmış 6 kilogram kurutulmaya bırakılmış kubar esrar ele geçirdi.

Ekipler şahsın durumundan şüphelenerek evinde ve eklentilerinde de yaptığı arama sonucunda ise 5 gram Kubar esrar ve 5 gram kenevir tohumu ele geçirdi.

Operasyonda kenevir bitkilerine, Kubar esrara ve kenevir tohumuna el konuldu. Şüpheli C.Ç ise karakolda ilk sorgusunun ardından Adliyeye sevk edildi.

Buradaki sorgusundan sonra da mahkemeye çıkarılan şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ekipler bölgede bu ve buna benzer operasyonların devam edeceğini belirterek, uyuşturucu ekiminde ve ticaretinde taviz verilmeyeceğini belirtti. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto