MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

Konyaaltı Belediyesi

Fenix center
Akdeniz Üniversitesi'nden öldürülen doktor için açıklama!

29.06.2019 12:33

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü, babası tarafından tabancayla vurularak öldürülen Dr. Gülnur Yılmaz için taziye mesajı yayımladı.

Akdeniz Üniversitesi'nden öldürülen doktor için açıklama!

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü, geçtiğimiz hafta Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan, babası tarafından annesinin yerini söylemediği gerekçesiyle tabancayla vurularak öldürülen 28 Gülnur Yılmaz için taziye mesajı yayımladı.

İşte o açıklama: 

"Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden geçtiğimiz hafta mezun olup doktorluk vazifesini yapmaya hazırlanan Dr. Gülnur Yılmaz’ın elim bir saldırı sonucu vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Tüm dünyada şiddet olaylarının günden güne arttığına üzülerek şahit oluyoruz. Hiçbir türü kabul edilemez olan şiddetin en yakınımızdan, güvendiğimiz insanlardan gelmesi ise daha da acıdır.

Yaşanan aile içi şiddetin son kurbanı maalesef mezunumuz Dr. Gülnur Yılmaz olmuştur. Bu üzücü saldırı sonucunda, hayat kurtarmaya yemin etmiş hayatının baharında bir doktorun böylesi acı bir olayla hayata veda etmesi bizleri ayrıca üzmüştür.

Akdeniz Üniversitesi olarak başta çocuk ve kadın olmak üzere tüm canlılara yönelik her türlü şiddetin karşısında olduğumuzu ve sonuna kadar mücadele edeceğimizi belirtir, mezunumuza Allah’tan rahmet tüm sevenlerine, sağlık camiasına başsağlığı ve sabır diliyoruz."

 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto