MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Akdeniz Üniversitesi Köln Yurt Dışı Eğitim Fuarı’nda

10.02.2020 10:53

Akdeniz Üniversitesi ve AKDENİZ YÖS sınavının tanıtımını yapmak üzere Akdeniz Üniversitesi Genel Sekreteri Ali Serinoğlu, Alman Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı, Dr. Öğr. Üyesi Kemal Demir ve Eğitim Bilimleri Enstitüsü Arş. Gör. Burak Asma Almanya’da Türk nüfusunun yoğun olduğu şehirlerden biri olan Köln’de 30 Ocak-1 Şubat 2020 tarihinde düzenlenen Einstieg Köln Yurt dışı Eğitim Fuarı'na katıldılar.

Akdeniz Üniversitesi Köln Yurt Dışı Eğitim Fuarı’nda

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, uluslararası öğrencilerin Akdeniz Üniversitesine olan ilgisinin her geçen gün arttığını belirtti.6 Haziran 2020 tarihinde, Türkiye saati ile 14.00’te yapılması planlanan AKDENİZ YÖS sınavına geçen yıl 5500 öğrenci adayının girdiğini ifade eden Ünal, 30 ülke, 54 farklı merkezde yapılması planlanan AKDENİZ YÖS sınavında, Köln şehrinin Avrupa'daki sınav merkezlerinden en çok ilgi gören yer olduğunu vurguladı.

Ayrıca, Akdeniz Üniversitesi’nin son zamanlarda elde ettiği akademik başarılar ile tanınırlığını artırmasının yanı sıra AKDENİZ YÖS'ün yurt içi ve yurt dışında tanıtımı için gerek yüz yüze tanıtımlar gerekse hazırlanan Türkçe, İngilizce, Rusça reklam filmleri ve afişlerle yürütülen tanıtım kampanyasının da etkisi büyük olduğunu belirti. 

Akdeniz Üniversitesi tanıtım çalışmaları 14-15 Mart 2020 tarihinde Azerbaycan/Bakü ve 28-29 Mart 2020 tarihlerinde de Avusturya/Viyana’da yapılacak yurt dışı eğitim fuarları ile devam edecek.
 


 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı