MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt
Akdeniz Gazeteciler Federasyonu'ndan Alanya çıkartması

11.09.2021 10:16

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu üyeleri Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin Medya Başarı Ödülleri Yarışmasına katılan eserleri değerlendirmek üzere Alanya'ya gitti. Heyet Alanya'da bir dizi görüşmelerde de bulundu.

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu'ndan Alanya çıkartması

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu üyeleri Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin Medya Başarı Ödülleri Yarışmasına katılan eserleri değerlendirdi.

Alanya'ya gelen jüri heyeti Diva Alanya’da gerçekleşen akşam yemeğinde AGC yönetimi ile buluştu. Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken’in ev sahipliğinde gerçekleşen yemekte gazeteciler bölgesel ve yerel sorunları konuştu.

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Genel Başkanı ve Alanya Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Onursal Başkanı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkani Mevlüt Yeni, AGF ve AGC yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı akşam yemeğine Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de eşlik etti.

AGF Genel Başkanı ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun, AGF Onursal Başkanı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e teşekkür etti.

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Gaye, Coşkun ev sahipliği için Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken'e,  ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e verdiği destekler nedeniyle teşekkür etti.

AGF Genel Başkanı ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun, AGF Onursal Başkanı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmez ile bir araya geldi.

AGF'DEN KAYMAKAM FATİH ÜRKMEZ'E ZİYARET

Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin Medya Başarı Ödülleri Yarışmasına katılan eserleri değerlendirmek üzere Alanya'ya giden AGF heyeti Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmez’i ziyaret etti. AGC Başkanı ve AGF Genel Başkanı Gaye Coşkun’un önderliğinde gerçekleşen ziyarete Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, AGF Onursal Başkanı Mevlüt Yeni, AGF Genel Sayman, Akdeniz Gazeteciler Derneği Başkanı Ahmet Duran Yenigün, AGF Genel Başkan Yardımcısı Şevket Karahan, Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, AGF Basın Sözcüsü Kürşat Tuncel ve A Haber Mersin Temsilcisi, Gazeteci Mehmet Miras katıldı. Sıcak bir sohbet ortamında geçen ziyarette Kaymakam Ürkmezer, ilk görev yerinin Isparta olduğunu söyledi. Ziyarette mesleki konular üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Antalya Gazeteciler Cemiyet Başkanı ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Onursal Genel Başkanı Mevlüt Yeni Alanyalı meslektaşlarına veda etti

BAŞKAN MEVLÜT YENİ VEDA ETTİ

Önümüzdeki ay yapılacak seçim ile görevini bırakacak olan Antalya Gazeteciler Cemiyet Başkanı ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Onursal Genel Başkanı Mevlüt Yeni, Alanya’da Gazeteciler Cemiyeti üyesi meslektaşlarına da veda etti. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıya çeşitli illerin gazeteciler cemiyeti başkanları ile Alanya’daki basın çalışanları katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan AGC Başkanı Mevlüt Yeni, “Özellikle genel başkanımızın yeni olması münasebetiyle toplantılar yaparak hem veda ve teşekkür ziyareti yapmış olduk. Hem de oradaki meslektaşlarımızdan Gaye Başkanımız ve yönetimimizden destek istedim. Bugüne kadar bana gösterdikleri teveccühün yeni yönetim genel başkanımıza da yapmalarını sağladık. Tüm bölgeyi tanımış olduk. Genel başkanımızın şehri ve benim şehrimi en sona bırakmıştık. Son ziyareti de Antalya Gazeteciler Cemiyeti olarak Alanya’da gerçekleştirdik" dedi.

AGF heyeti ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ile bir araya geldi

AGF'DEN BAŞKAN ŞAHİN'E ZİYARET

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve AGF Genel Başkanı Gaye Coşkun, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, AGF Onursal Başkanı Mevlüt Yeni, AGF Genel Sayman, Akdeniz Gazeteciler Derneği Başkanı Ahmet Duran Yenigün, AGF Genel Başkan Yardımcısı Şevket Karahan, Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, AGF Basın Sözcüsü Kürşat Tuncel ve A Haber Mersin Temsilcisi, Gazeteci Mehmet Miras temaslar sırasında ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’i de ziyaret etti. Görüşme de şehrin ekonomik yapısı ve iş dünyası hakkında bilgi veren Başkan Şahin, medyanın kent tanıtımına sağladığı katkıya dikkat çekti.

 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Diğer Haberler

Yol kontrol noktasında durduruldu... Araçtan mühimmat çıktı

Yol kontrol noktasında durduruldu Araç..

Yol kontrol noktasında durduruldu... Araçtan mühimmat çıktı
Kepez’in Sultanları, Megaspor derbisinden galip ayrıldı

Kepez’in Sultanları, Megaspor derbisin..

Kepez’in Sultanları, Megaspor derbisinden galip ayrıldı
Antalyaspor’da hedef kupada tur

Antalyasporda hedef kupada tur

Antalyaspor’da hedef kupada tur
Sıfır otomobillere bir ayda üçüncü zam! Oto alımı yatırıma dönüştü!

Sıfır otomobillere bir ayda üçüncü zam..

Sıfır otomobillere bir ayda üçüncü zam! Oto alımı yatırıma dönüştü!
Borç yapılandırma yapanlar dikkat! İlk taksit ödemesi için son gün 30 Kasım

Borç yapılandırma yapanlar dikkat İlk ..

Borç yapılandırma yapanlar dikkat! İlk taksit ödemesi için son gün 30 Kasım
Antalya Valiliği'nden kuvvetli fırtına uyarısı!

Antalya Valiliği'nden kuvvetli fırtına..

Antalya Valiliği'nden kuvvetli fırtına uyarısı!