MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
AK Parti’den ANTMUTDER’e ziyaret

04.01.2020 15:23

AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Kemal Çelik ve AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği’ne ziyaret gerçekleştirerek, yeni başkan A.Atılgan Sert'e başarılar diledi.

AK Parti’den ANTMUTDER’e ziyaret

AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Kemal Çelik ve AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Başkan A.Atılgan Sert’i yeni görevinde başarılar dileyen heyet müteahhitlerin sorunlarına değinen bir de rapor hazırlanmasını istedi.

AK Parti Antalya Milletvekili ve aynı zamanda MKYK Üyesi Mustafa Köse, Milletvekili Kemal Çelik, Antalya AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Antalya İnşaat Müteahhitler Derneğine ziyaret gerçekleştirdi. Dernek Başkanı ve yeni yönetim kuruluna görevlerinde başarılar dileyen milletvekilleri ve il başkanı yeni yönetimin genç ve dinamik heyecanlı bir kadrodan oluşmuş olduğundan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Antalya İnşaat Müteahhitler Derneği Başkanı A.Atılgan Sert, 2019 yılının İnşaat sektöründe ki gelişmeleri ve 2020 beklentileri konusunda gelişmeleri aktarırken Milletvekili Mustafa Köse, Kemal Çelik ve AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş çözüm beklenen konularda Çevre ve Şehircilik Bakanlığına sunulmak üzere Dernek Yönetiminden bir rapor hazırlamalarını istedi. Başkan A.Atılgan Sert çözüm beklenen konularda Dernek olarak geniş bir rapor hazırlığı yaptıklarını hatırlattı. 

İl Başkanı Ethem Taş, müteahhitlerin Antalya ekonomisinde önemli bir yer edindiğini belirtti. Milletvekili Mustafa Köse ise Dernek Başkanı A.Atılgan Sert’in aktardığı bir çok konu da yeni bilgilere sahip olduklarını bu güncellemeyi sık sık yapmak için bir araya geleceklerini söyledi. Milletvekilimiz Kemal Çelik’te özellikle Antalya özelinde Müteahhitlerin çimento ve demir konusunda yaşadığı sıkıntıları gözlemlediğini bunun giderilmesi için de çaba göstereceklerini belirtti. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı