MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
ADOB'dan 'Bach Kanatları'

16.11.2020 11:38

Antalya haber... Antalya Devlet Opera ve Balesi (ADOB), Johann Sebastian Bach'ın 'Kahve Kantatı' ve 'Evlilik Kantatı' eserlerini sanatseverle buluşturacak.

ADOB'dan 'Bach Kanatları'

Haber merkezimize gelen Antalya haberine göre, Antalya Devlet Opera ve Balesi (ADOB), Johann Sebastian Bach'ın 'Kahve Kantatı' ve 'Evlilik Kantatı' eserlerini 21 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00'de Haşim İşcan Kültür Merkezi Opera Sahnesi'nde sanatseverle buluşturacak.

Kızını kahve alışkanlığından vazgeçirmeye çalışan bir babanın kahve bağımlısı kızıyla yaşadıklarını şakacı bir üslupla ele alan 'Kahve Kantatı'nı soprano Aslı Ayan, bariton Onur Alpaslan ve tenor Devrim Demirel seslendirecek.


 

Konusunu aşktan alan 'Evlilik Kantatı' ise soprano Aslı Ayan tarafından seslendirilirken gecede Antalya DOB orkestasını şef Melih Tepretmez yönetecek.

'BACH KANATLARI' BİLETLERİNİ NEREDE SATILIYOR?

Fiyatları 20 ile 60 TL arasında değişen gecenin biletleri Haşim İşcan Kültür Merkezi ve Cumhuriyet Meydanı'ndaki opera gişelerinin yanı sıra, www.biletinial.com internet adresinden de temin edilebilir.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3