HepsiJET 21 elektrikli araçla kargo dağıtımına başladı HepsiJET 21 elektrikli araçla kargo dağıtımına başladı

İSTANBUL, (DHA) - Worldline, NetteCap iş birliği ile yazarkasaPOS cihazlarında sunduğu Z Raporu Çözümü ile işletmelere hızlı ve kolay bir entegrasyon deneyimi sunuyor. Z Raporu Entegrasyonu sayesinde, işletmelerin günlük muhasebe süreçlerini daha verimli hale getirilmesi hedefleniyor.

İşletmeler, Z Raporlarına tek tuşla erişerek NetteCap üzerinden hızla LucaMMP sistemine aktarabiliyorlar ve muhasebeleştirme işlemlerini kolayca tamamlayabiliyor. Bu entegrasyon, işletmelere operasyonel süreçlerini optimize etme ve muhasebe yönetimini kolaylaştırma imkanı sunuyor. Çözüm, kullanıcı dostu arayüzü ve etkili performansı ile işletme sahiplerine daha rahat bir iş süreci sağlıyor.

Worldline Türkiye Genel Müdürü Gökşin Öney Yılmaz, konuyla ilgili görüşlerini dile getirdi:

“Worldline olarak Türkiye'de 420 bin yazarkasamız ile 300 bine yakın işyerine hizmet veriyoruz. Cihazlarımız üzerinde geliştirdiğimiz katma değerli uygulamalar ve çözüm ortaklarımız ile gerçekleştirdiğimiz entegrasyonlarla mükelleflerin iş akışlarını hızlandırıyoruz. Mali danışmanlar ve onların müşterilerine sunduğumuz bu çözüm ile Z raporlarını tek tek muhasebe programına girmek yerine tek bir tuşla aktarmak mümkün oluyor. Bu entegrasyon sayesinde mükellefler, zamandan tasarruf edebildikleri gibi hata payını da ortadan kaldırarak muhasebe süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetebilecek."

Worldline’ın NetteCap iş birliği ile geliştirdiği Z Raporu Çözümü, işletmelerin muhasebe süreçlerine verimlilik katmayı hedefliyor.

Kaynak: dha