Anne- babası ve 2 kız kardeşini odaya kilitleyip bıçakla rehin aldı Anne- babası ve 2 kız kardeşini odaya kilitleyip bıçakla rehin aldı
Türkiye'de son yıllarda artan enflasyon ve hayat pahalılığı nedeniyle dışarıda yemek yemek hayli zorlaştı. Buna lokanta ve kafelerin üzerine koyduğu fahiş miktarlar da eklenenince sosyal medya platformunda örgütlenen çok sayıda kullanıcı tarafından 20-21 Nisan tarihlerinde restoran ve kafelere gitmeme kararı alındı. Bugün başlayan boykota destek çığ gibi büyüdü.

ÜNLÜLER DE DESTEK VERİYOR

Televizyon programcısı Armağan Çağlayan: Katılımın nasıl olacağı bende merak konusu? Kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Bengi Başer: Bu cumartesi ve pazar cafe ve restaurantlara gitmiyoruz! Yönetmen, senarist yazar Gani Müjde: 20-21 Nisan tarihlerinde restoranlara gitmeyerek #fahişyemeğeboykot kampanyası başlatanlara helal olsun. Sırada evler var. Bi fahiş yemeğe boykot kampanyasını da evlerdeki yer sofraları için yapmak lazım. Müzisyen Melis Danişmend: Sonuna kadar destekliyorum! İşte sosyal medyada bazı paylaşımlar: