MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın

Yörükoğlu sütAntalya'da gelin ile damada düğünlerinde cenaze töreni sürprizi

23.06.2022 12:02

Antalya haber... Serik'te gelin ve damada düğün töreninde arkadaşları tarafından sürpriz cenaze töreni şakası yapıldı. Üzerinde ’Acı kaybımız’ yazılı siyah çelenk ve damadın fotoğrafı ile gelin ve damada ömür boyu unutamayacakları bir anı yaşayan çift, şaka sonrasında “Güldük, eğlendik ama Allah göstermesin şaka da olsa insan bir şey oluyor" dedi.

Antalya haber... Serik'e bağlı Belek turizm merkezi halk plajında dünyaevine giren Hatipoğlu çifti, düğünlerinde arkadaşlarının cenaze töreni şakasıyla hem şaşırdı hem de eğlendi.

Arkadaşları damadın fotoğrafının üzerinde “Acı kaybımız” yazılı çerçeve ile salona girdi.

Yakalara takılan fotoğrafları dahi yaptırarak gerçekçi bir cenaze töreni planlayan arkadaşları, çifte unutulmaz bir düğün sürprizi yaptı.

Böyle bir şaka yapılmasını beklemediğini dile getiren gelin Arzu Hatipoğlu, "Öncesinde ’Arzu sen biraz kızabilirsin’ dediler ama hiç kızmadım, mutlu oldum. Güldük eğlendik, hiç sorun yaşamadık. Bir anda damadın arkadaşlarının sürprizi var diye konuşuldu. Sonra bir baktık, çelenkle geliyorlar. Tabii ki bir an güldük eğlendik ama Allah göstermesin dedim o an. Şaka da olsa insan bir şey oluyor ama çok eğlendik. Çok güldüm, hepsine güldüm. Ciddi durma halleri falan çok iyiydi. Teşekkür ederim, hiç sinir olmadım" dedi.

"CENAZE GİBİ OLMUŞ"

Arkadaşları tarafından yapılan şakanın çok hoşuna gittiğini belirten damat Vahit Hatipoğlu, "Bunu yapanlar benim arkadaşlarım, kardeşlerim hatta. Yaklaşık 15 yıldır görüşürüm hepsiyle. Arzu’yu da tanırlar 10 yıldır. Görünce beklemiyorduk çok şaşırdık, sürpriz oldu. Böyle bir şey olacağını tahmin etmiyorduk. Normalde başka gelinler kızıyormuş ama Arzu tam tersi arkadaşlarımı sevdiği için çok sevindi. Arkadaşlarımız çelenkle gelip benim fotoğrafımı yapmışlar orada tuhaf oldum. Çok hoşuma gitti. En ufak detayı bile düşünmüşler. Yakaya takmak için resim yaptırmışlar. Aynı cenaze gibi olmuş. O an hiç üzüntü olmadı. Ömür boyu unutulmayacak bir anı oldu" diye konuştu.

2 AY ÖNCE GÖRDÜKLERİ OLAYI UYARLADILAR

Şakayı organize eden damadın 20 yıllık arkadaşı Hüseyin Kartal, "Vahit’le 20 yıllık bir dostluğumuz vardır çocukluğumuzdan beri gelen. Bir olay gördüm sosyal medyada yaklaşık 2 ay önce. ‘Bunu yapalım biz’ dedim. Arkadaşları örgütledim hemen. Fotoğrafları araştırdık bulduk. Bir yakalık resim, çerçeveli fotoğraf ve çelenk yaptık. Üzerine ‘Acı kaybımız’ yazdık. Önce tabii damadın babasından izin aldık. Arzu'ya söyledim, 'tepki gösterme bize' diye. Biraz endişelendik yani açıkçası. Biz normalde çok ciddi girecektik ama davetliler bir anda gülmeye başlayınca ister istemez biz de gülmek zorunda kaldık. Sonra fazla uzatmadık, aslında farklı bir organizasyonumuz vardı. Bunu yapamadık gülmekten. Arkadaşlarla fotoğraf çektirdik olayı bitirdik. Her ikisi de çok sevindiklerini söylediler. Özellikle Arzu, kızmadığını, çok hoşuna gittiğini söyledi. Öyle güzel bir olay oldu" dedi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Diğer Haberler

Antalya'da yılan ve farenin hayat mücadelesi kameralara yansıdı

Antalyada yılan ve farenin hayat mücad..

Antalya'da yılan ve farenin hayat mücadelesi kameralara yansıdı
Antalya'da yağlı direkten bayrak alma yarışı heyecanlı anlar yaşattı

Antalyada yağlı direkten bayrak alma y..

Antalya'da yağlı direkten bayrak alma yarışı heyecanlı anlar yaşattı
İngiltere Başbakanı Johnson'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Türkçe şaka

İngiltere Başbakanı Johnson'dan Cumhur..

İngiltere Başbakanı Johnson'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Türkçe şaka
Antalya'da avukat Zaide Büşra Güngör trafikte korku dolu anlar yaşadı

Antalyada avukat Zaide Büşra Güngör tr..

Antalya'da avukat Zaide Büşra Güngör trafikte korku dolu anlar yaşadı
Antalya'da gençlerin akrobasi gösterisi yürekleri ağızlara getirdi

Antalyada gençlerin akrobasi gösterisi..

Antalya'da gençlerin akrobasi gösterisi yürekleri ağızlara getirdi
Antalya'da alkollü sürücü kaybolan cep telefonunu sürücülere sordu

Antalyada alkollü sürücü kaybolan cep ..

Antalya'da alkollü sürücü kaybolan cep telefonunu sürücülere sordu