İSTANBUL,(DHA) - Türkiye'nin Milano Başkonsolosluğu Ticaret Ateşesi Kadir Eser, yerli seramik ve vitrifiye markası Seramiksan'ın Sassuolo Modena'daki merkez ofisini ziyaret etti. Eser, ziyarette kendisini karşılayan Seramiksan İtalya Genel Müdürü Rahşan Karadağ'dan sektör hakkında bilgi alırken, markanın ürünlerini de inceledi.

Edirne’deki lavanta tarlaları bayram tatilinde ziyaretçilerini ağırladı Edirne’deki lavanta tarlaları bayram tatilinde ziyaretçilerini ağırladı

Seramiksan İtalya Genel Müdürü Rahşan Karadağ, ziyarete ilişkin "Milano'daki Ticaret Ateşemiz Kadir Eser'e İtalya'daki merkezimize nezaket ziyaretinde bulunduğu için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Üst düzey yetkililerin, ülkemizi temsil ettiğimiz merkezimize gelerek başarımıza ortak olmasından gurur duyuyoruz" dedi.

“İTALYA'DAKİ TÜKETİCİLERE DOĞRUDAN HİTAP EDİYORUZ"

'İyi tasarım ve iyi ürün herkesin hakkı' mottosuyla İtalya'daki faaliyet alanlarını da genişleterek tüketicilere doğrudan ulaştıklarını belirten Karadağ, “Ülkemizdeki fabrikalarımızda ürettiğimiz karo, vitrifiye ve yapı kimyasalları ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına ihraç ediyoruz. İtalya ise bizim için tüketici kitlemize doğrudan hitap etme şansı yakaladığımız özel bir bölge oldu. Hem ülkemizdeki hem de İtalya'daki faaliyetlerimize yalnızca karo ve vitrifiye ürünlerimizle de sınırlandırmıyoruz. İtalyan tasarım algısını Seramiksan kalitesiyle ürüne dönüştüren banyo mobilyası markamız VOQ ile de sektöre yeni bir soluk kazandırmaya devam ediyoruz. Karo ya da vitrifiye ürünlerimizi tercih eden müşterilerimizin banyolarını bütünsel ve estetik mekanlara dönüştürmelerini sağlıyoruz. Doğanın ve zamanın değerini bilen, yeni nesil seramik ve vitrifiye ürünlerimizle hayal edilen banyoları yaratırken, yenilikçi teknolojimiz ve yılların tecrübesiyle VOQ ile de banyo konseptini tamamlıyoruz" diye konuştu.

Kaynak: dha