Maltepe meydanda milli maç coşkuyla izlendi

Muharrem ÇAM / İSTANBUL, (DHA)- 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) son 16 turunda Türkiye, Avusturya ile karşılaştı. Maltepe meydanda kurulan dev ekranda vatandaşlar milli maçı coşkuyla izledi.

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) son 16 turu müsabakasında Avusturya ile karşı karşıya geldi. F Grubu'nu ikinci sırada tamamlayarak adını son 16 turuna yazdıran ay-yıldızlılar, Avusturya'yı da geçerek çeyrek finale yükselmeyi hedeflediği maç, Maltepe’de meydana kurulan dev ekranda izlendi. Vatandaşlar kurulan dev ekranda maçı Türk bayrakları açarak ve meşale yakarak coşkuyla izledi.

Karşıyaka transferde gaza basacak Karşıyaka transferde gaza basacak

Maçı izlemeye gelen Aras Kaya, "Arkadaşlarımla birlikte geldik. Golümüzü attık, çok mutluyum. Maltepeli olarak gurur duyuyoruz Türkiye ile" dedi.

Maçı izlemeye gelen Mustafa Akçay, "Avusturya için iyi geçmeyecek bu maç Allah’ın izni ile hepsinin hakkını vereceğiz. Bütün takıma başarılar diliyorum. Maltepeli olarak vatandaşlarımız destekliyor Türkiye’yi gol de geldi. Hepimiz çok mutluyuz “şeklinde konuştu.

(FOTOĞRAFLI)

Kaynak: dha