Faruk SAVAŞ - Mehmet ALA / İSTANBUL, (DHA) TEKİRDAĞ'ın Çorlu ilçesinde bir apartman dairesinde dün yaşanan patlamada yaralanan Özgür Ateş İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 5 katlı bir apartmanın en üst katında dün yaşanan patlamada Özgür Ateş yaralanmıştı. 25 yaşındaki Ateş, ilk müdahalesinin ardından tedavi için sevk edildiği İstanbul'da hayatını kaybetti. Dün saat 09.00 sıralarında yaşanan patlamanın ardından Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen Özgür Ateş sabah saatlerinde yaşamını yitirdi. Ateş'in cenazesi İstanbul Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Ateş'in babası ile ailenin yakınları Adli Tıp Kurumu önünde cenazeyi teslim almayı bekledi. Özgür Ateş'in cenazesinin Çorlu'da defnedileceği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Görüntü Dökümü:

-------------------

-Adli Tıp Kurumu önünden detaylar

-Cenazenin getirilmesinden görüntü

İstanbul-Tekin: İnşallah darbecilerin yaptığı anayasalardan kurtulduğumuz bir süreci de yaşarız İstanbul-Tekin: İnşallah darbecilerin yaptığı anayasalardan kurtulduğumuz bir süreci de yaşarız

-Özgür Ateş'in yakınlarından detaylar