Hasan YILDIRIM/İSTANBUL,(DHA) KAĞITHANE’de, ters yola giren kamyon şoförü bir evin balkonuna çarptı. Balkon yıkılırken, o sırada sokakta kimsenin olmaması olası bir facianın önüne geçti. Balkonun yıkılma anı, güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaza, 1 Temmuz Pazartesi günü, öğle saatlerinde, Harmantepe Atlas Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ters yola giren kamyon şoförü dar sokakta bir evin balkonuna çarptı. Çarpmanın etkisiyle balkon yıkıldı. Balkonunun yıkıldığını gören ev sahibi hemen dışarıya çıktı. Vatandaşların ihbarıyla olay yerine itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri, balkonun tehlike arz eden betonlarını temizledi. Kamyon ise olay yerinden çekildi. Balkondan düşen beton parçalarının kimseye çarpmaması olası bir facianın önüne geçti.

KAZA ANI KAMERADA

Kaza anı, bir apartmanın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, dar sokakta ilerleyen kamyonun balkona çarparak sıkıştığı görülüyor. Kamyon geri gittiğinde balkon yıkılarak beton parçaları sokağa düşüyor.

Görüntü Dökümü:

------------------------

Milli taekwondocu Emre Kutalmış Ateşli: Motivasyonum altın madalya ve İstiklal Marşı Milli taekwondocu Emre Kutalmış Ateşli: Motivasyonum altın madalya ve İstiklal Marşı

Güvenlik kamerası

-Kamyonun balkona çarpması ve yıkması

-Ev sahibinin ve şoförün dışarı çıkması

Aktüel görüntü

-Olay yerinden görüntü

-Yıkılan balkon

-Balkondan düşen beton parçaları

-Genel ve detaylar

Kaynak: dha