Özgür EREN - İSTANBUL - (DHA) - BAŞAKŞEHİR’de daha önce bir çok kazanın olduğu yolda yine kaza meydana geldi. Karşı yöne geçerek takla atan otomobildeki 1’i çocuk 6 kişi yaralandı.

Kaza, saat 12.30 sıralarında Gazi Mustafa Kemal Bulvarında, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi istikametinde meydana geldi. Ahmet Selim Erol 34 HKB 87 Plakalı otomobili ile ilerlerken direksiyon hakimiyetini kaybetti ve refüje çıktı. Otomobil 2 ağaca çarptıktan sonra refüjde bulunan beton parçasına çarptı. Otomobil karşı şeride geçip takla atıp durabildi. Kazada otomobilde bulunan 1’i çocuk 6 kişi yaralanırken ihbar ile olay yerine çok sayıda sağlık ,polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıları ambulanslar ile hastaneye götürdü. Daha önce de bir çok ölümlü ve yaralamalı kazanın olduğu yolun 2 şeridi Arnavutköy istikametine bir süre trafiğe kapatıldı. Kaza yapan aracın olay yerinde çekilmesinin ardından kapalı olan şeritler trafiğe açıldı.

Görüntü Dökümü:

--------------

-Kaza yerinden görüntü

-Ambulanstan görüntü

-Ambulansın gidişi

-Kaza yapan otomobilden görüntü

İstanbul - İmamoğlu İBB Teknoloji Atölyeleri öğrencilerinin mezuniyet törenine katıldı İstanbul - İmamoğlu İBB Teknoloji Atölyeleri öğrencilerinin mezuniyet törenine katıldı

-İtffaiye ekiplerinden görüntü

-Polis ekiplerinden görüntü

-Kırılan ağaçlardan görüntü

-Beton parçasından görüntü