İSTANBUL, (DHA)- Oyuncaktan teknolojiye, hobi ve spor ekipmanlarından giyime, kitaptan müzik aletlerine birçok farklı kategorideki karne hediyeleri, çocuklarını mutlu etmek isteyen aileleri bekliyor. Hepsiburada ‘Büyük Yaz İndirimleri’ kampanyasıyla ailelere karne alışverişlerini tamamlama imkanı sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, teknoloji tutkunu öğrenciler için her markanın bilgisayar, tablet ve akıllı saatleri platformda avantajlı fiyatlarla sunuluyor. Gençler ve teknoloji meraklıları için tabletler ve çizim tabletleri de indirimli fiyatlarla yer alıyor. Scooter ve bisikletler de uygun hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Çocuk bisikletlerinde sepette yüzde 15 indirimle çocuklara açık havada keyifli sürprizler yapmak mümkün.

Yaz tatilinde deniz ve plaj keyfi yapmak isteyen çocuklar için ideal olan deniz ve plaj oyuncakları, sepette yüzde 15 indirimle ebeveynleri bekliyor.

İstanbul - Kemankeş 2 ikinci sistem doğrulama testini de başarıyla geçti İstanbul - Kemankeş 2 ikinci sistem doğrulama testini de başarıyla geçti

Tatilde okuma alışkanlığını pekiştirmek ve kitap seven çocuklar için ise harika bir hediye olan kitaplar, sepette yüzde 15 indirim ile sunuluyor. En sevilen çocuk kitaplarında ikinci ürün yüzde 50 indirimli fırsatıyla kullanıcıları bekliyor. Mucit Panda mağazası oyuncaklarında sepette yüzde 30’a varan indirim ile eğitici ve eğlenceli oyuncaklar bulunuyor. Puzzle ve kutu oyunlarında sepette yüzde 15 indirim ile ailece keyifli vakit geçirme fırsatı da sunuluyor.

Kaynak: dha