İSTANBUL,(DHA) - Ünlü sanatçı Hadise, Kurban Bayramı'nda Mısır'ın gözde tatil merkezi Sharm El Sheikh'te bulunan bir otelde sahne alacak. 17 Haziran'daki konserde sevilen şarkılarını seslendirecek olan sanatçının konserine 4 bin kişinin katılması bekleniyor.

Rixos Mısır otellerinin Şarm El Şeyh'ye yeni açılan tesisi Rixos Radamis otelinde konser verecek olan Hadise, 2 saat boyunca sahnede kalacak. Hadise, en sevilen şarkıları ile Türk misafirlerin dışında dünyanın dört bir tarafından gelecek sevenlerine unutamayacakları bir bayram konseri yaşatacak.

Dünya Boks Konseyi, Türkiye’ye profesyonel lisansı verdi Dünya Boks Konseyi, Türkiye’ye profesyonel lisansı verdi

'ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA BÜYÜK SÜRPRİZLERİMİZ OLACAK'

Konuya ilişkin açıklama yapan Rixos Mısır Otelleri CEO'su Erkan Yıldırım, "Bu muhteşem bayram etkinliğini Türk ve dünyanın dört bir tarafından gelecek olan konuklarımızla birlikte kutlamaktan ve yeni otelimiz Rixos Radamis'i tercih etmelerinden dolayı heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Kurban Bayramı’nı Türkiye'nin sevilen popstar'ı Hadise ile karşılayacak olan misafirlerimiz unutamayacakları bir bayram gecesi geçirecekler. Önümüzdeki aylarda büyük sürprizler ile konserlerimiz devam edecek" dedi.

Kaynak: dha