MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt

 
Polisler ilgilenmedi anne ve babası yakaladı

03.11.2017 16:34

Hindistan'da 19 yaşında toplu tecavüze uğrayan genç kız, polise başvurmasına rağmen yanıt alamayınca aynı mesleği yapan anne ve babası kızlarının tecavüz zanlılarını yakaladı.

Polisler ilgilenmedi anne ve babası yakaladı

Polis anne-baba, şikayet için gittiği karakolda bir polis memurunun kızlarını "Senaryo yazıyorsun" diyerek suçladığını söyledi. Bunun üzerine genç kadının anne ve babası iki zanlıyı yakalayıp Bopal kentinde bir polis karakola teslim etti. Toplu tecavüz zanlısı iki kişi daha yakalandı ve yargılamanın hızla başlaması için talimat verildi.

'ZANLILAR ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK GEZİYORDU'

The Times of India gazetesine konuşan polis memuru anne ve baba, elini kolunu sallayarak gezen iki zanlıyı tespit ettiklerini ve yakalamaya karar verdiklerini söyledi. Polis baba, kalabalık bir tren istasyonuna bu kadar yakında böyle bir saldırının yaşanabilmiş olmasından şok olduğunu belirtti. Genç kadının polis annesi zanlıları nasıl yakaladıklarını, "Habibganj tren istasyonundan gelirken kızım iki saldırganın olayın geçtiği yerden 500 metre mesafedeki Mansarowar Tesisleri'nin önünde elini kolunu sallayarak dolaştığını görmüş. İkisini yakalayıp polise teslim ettik" diye anlattı. Anne sözlerini, "Bu hayatım boyunca yaşadığım en kötü şeydi. Eğer ben bir polis olarak kızımın toplu tecavüze uğradığını kayda geçirmekte bu kadar güçlük yaşıyorsam sıradan insanların nelerle karşılaştığını hayal bile edemiyorum" diye sürdürdü.

 

Kaynak: Hürriyet

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto