MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
İğrenç olay! Şantaj yapıp cinsel saldırıda bulundu

02.09.2020 11:28

Mersin'de yaşayan N.P., eski erkek arkadaşı H.G.'nin kendisine cinsel saldırı ve şantajda bulunduğunu iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulundu.

İğrenç olay! Şantaj yapıp cinsel saldırıda bulundu

Mersin'de yaşayan N.P. (18),  eski erkek arkadaşı H..G.'nin (23) cinsel ilişki sırasında gizlice çektiği görüntüleriyle kendisine şantaj yaptığı ve cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Şantaj yaparak birlikte oldu

Mersin'in Erdemli ilçesinde yaşayan N.P., geçen yıl şubat ayında tanıştığı H.G. ile bir süre arkadaşlık yaptı. N.P.,  H.G.'den ayrılmak istedi ancak H.G. ilişkiyi bitirmek istemeyerek genç kıza, gizlice çektiği görüntüler ile şantaj yapmaya başladı.

N.P. eski erkek arkadaşının içeceğine uyku ilacı katarak kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu iddia ederek geçen haziran ayında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Öte yandan yaklaşık 1 yıldır cinsel yolla bulaşan HPV virüsü (Human papilloma virus - İnsan papilloma virüsü) ile mücadele ettiğini söyleyen N.P., "H.G. ile geçen yıl sevgili olduk ve birlikte olduk. Gizlice kaydetmiş. Ayrılmak istediğimde 'Elimde görüntülerin var' diyerek, tehdit etti. Görüntüleri bana gönderdi. 'Evime gelmezsen görüntüleri ailene yollarım, internete yayarım' diyerek, şantaj yaptı. Korkup evine gittim. Bana ilaç verip uyutarak, tecavüz etti. Daha sonra virüs kaptığımı öğrendim, 1 yıldır tedavi görüyorum. Savcılığa giderek suç duyurusunda bulundum" dedi.

Genç kız, H.G.'nin gerekli cezayı almasını istediğini belirterek, "Bugüne kadar hep korkup, sustum ama artık susmak istemiyorum. Can güvenliğim yok. Uzaklaştırma kararı verildi ama fayda etmiyor. Ailesi, arkadaşları her gün arayarak, mesaj atarak tehdit ediyor" dedi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı