MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

Konyaaltı Belediyesi

Fenix center
Yeliz Gül Ege'den çağrı: "Oyunuzu kullanın"

13.12.2019 12:07

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkan Adayı Yeliz Gül Ege, seçimin demokratik ve şeffaf şekilde Antalya’ya yakışır şekilde yapılacağına inandığını söyledi.

Yeliz Gül Ege'den çağrı: "Oyunuzu kullanın"

14 Aralık’ta gerçekleştirilecek Akdeniz Turistik Otelciler Birliği (AKTOB) Genel kurulunda başkan adayı olan Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) Başkanı Yeliz Gül Ege, köklü bir kurum olan AKTOB’un yarın seçimli genel kurula gittiğini hatırlattı.

Üyeleri bu köklü kuruma sahip çıkmak için oy kullanmaya davet eden Ege, “ Seçime iki liste halinde giriliyor. Yenilikçi ve kurumu daha ileriye taşıyacağını düşündüğüm genç ve tecrübeli bir yönetim kuruluyla, bu kurumun üyelerini kucaklayıcı ve katılımcı anlayışla yönetilmesi için aday oldum.” diye konuştu.

"Antalya’nın bir kadın yüzünün olması gerekiyor"

Turizmin başkenti Antalya’nın bir kadın yüzünün olması gerektiğini savunan Yeliz Gül Ege, bu yüzün uluslararası imajda da önemli ve etkili olacağını kaydetti.

"Örnek bir seçim olmalı"

Seçimin demokratik bir şekilde yapılması için çalıştığını dile getiren Ege, “Örnek bir seçim olmalı ve Antalya’ya yakışanı yapmalıyız.” dedi.

Seçilmesi halinde bir dönem başkanlık yapacağının altını çizen Ege, ikinci dönemde görevi seçimle devredeceğini belirtti.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto