MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
'Türk Turizminin Enleri' ödül aldı

15.12.2018 17:47

Turizm sektöründe yönetim kalitesinin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management 2018 Ödülleri sahiplerini buldu.

'Türk Turizminin Enleri' ödül aldı

Antalya Bürokrasi ve iş dünyasının önde gelenleri, Turizm Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Turizm Yatırımcıları, Türkiye’nin dört bir yanında gelen  turizm profesyonelleri geceye büyük ilgi gösterdi. Bu yıl yıl ilk kez ödül alan KKTC Turizmi’nin önde gelen temsilcileri ve turizm sektörüne yönelik hizmet veren firmaların yönetim kurulu üyeleri ve tüm turizm paydaşları  törende yer aldı.

GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin, POYD Resmi Yayını, iki aşamalı oylama sistemiyle oluşturduğu  Qm Ödülleri,  13 Aralık 2018 tarihinde Titanic Deluxe Golf Belek’te düzenlenen ihtişamlı ödül töreniyle  sahiplerine takdim edildi. İki aşamalı oylama anketi, toplam 99 bin 93  ziyaretçi ile rekor kırdı. Bu muhteşem ödül töreni seremonisi,  Ulusal kanal olan V TV’de  15 Aralık Cumartesi akşamı  20.00’da ekranlarda izleyicilerle buluşacak.

'Turizmin enleri'ne 14 farklı kategoride 56 dalda ödül

14 Dalda 56 farklı kategoride turizmin en iyilerinin seçildiği QM AWARDS 2018 Ödülleri muhteşem POYD Geleneksel Gala Gecesi’nde sahipleriyle buluştu. Törende bu yıl bir ilk gerçekleşerek Türkiye’nin yanı sıra KKTC Turizminin en iyilerine de ödülleri POYD Yönetimi Kurulu Üyeleri tarafından takdim edildi. POYD Gala Gecesi, QM Ödülleri ile sezonun bittiği bu günlerde sektörde güzel bir sinerji yarattı. Bu muhteşem ödül töreni seremonisi,  Ulusal kanal olan V TV’de  15 Aralık Cumartesi akşamı  20.00’da ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Destek verenlere teşekkür

Bu yıl ki  Qm Awards 2018 ödül töreninin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesine katkı sunan değerli sponsor firmalar; Gala Sponsoru Eczacıbaşı Profesyonel, Altın Sponsor  Emir Cargo, Gümüş Sponsorlar Corendon, Neredekal.com ve HotelRunner, Özel Sponsorlar ; Sanitas Spa Wellness, Ogeday Danışmanlık, Karatbars, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, Holiday Media,Hizmet sponsorları; Effect Ses, Media Atölyesi, Ayanoğlu Halı Kanal V, KSL Görüntü Sistemleri, 35:07 Orkestrası , Nasa Desing,Ceremony Davet& Organizasyon, Teknoloji sponsporları, Hotech Bilişim, törenin sonunda teşekkür plaketini aldı. Turizmin enlerinin seçildiği gece, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı