MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Türk Festivali hayranlık yarattı

17.06.2019 15:03

Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen Türkiye festivali yoğun ilgi gördü. Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Türkiye'yi ve Antalya'yı tanıttı.

Türk Festivali hayranlık yarattı

Türkiye-Rusya Karşılıklı Kültür ve Turizm Yılı çerçevesinde Moskova’da düzenlenen Türkiye Festivaline Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de katıldı.

Başkan Böcek, ‘‘Antalya her yönüyle Rus pazarında kendini ispatlamış bir marka’’

14-16 Haziran tarihleri arasında Moskova Krasnaya Presnya Parkı’nda düzenlenen “Türkiye Festivali” yoğun ilgi gördü.

Moskova temaslarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Böcek, festivalin Türk tarihi, kültürü, sanatı ve mutfağının tanıtımı açısından son derece faydalı olduğunu belirterek, “Antalya olarak festivalde biz de yerimizi aldık.

Antalya Valimiz Münir Karaloğlu başta olmak üzere belediye başkanlarımız, Turizm İl Müdürümüz ve sektör temsilcilerimiz ile Antalya’mızı tanıtmaya çalıştık. Antalya Rus pazarında zaten tüm yönleriyle kendini ispatlamış önemli bir marka.

Bu festival Rusların Antalya’ya olan ilgisini ve sevgisini bizlere bir kez daha gösterdi” diye konuştu. 

Turizm temsilcileri ile Moskova’da önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini de söyleyen Böcek, “Mazbatamı alıp, göreve başladıktan kısa bir süre sonra turizmcilerimiz ile bir araya gelmiş ve başkanlığım süresince turizmin ve turizmcilerimizin emrinde olacağımı söylemiştim. Tanıtım faaliyetleri elbette çok önemli ama Antalya’da turizmi sürdürülebilir kılmak adına yapılacak daha pek çok çalışma var.

Antalya’yı ortak akılla yönetme sözü vermiş bir belediye başkanı olarak turizmcilerimiz ile her zaman istişare halinde olup, bu yıl rekorlar ile başlayan turizm faaliyetlerimizi daha da ileriye taşıma gayreti içerisinde olacağımızı belirtmek isterim” diye konuştu. 


 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı