MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

 
Corendon, İzmir-Almanya uçuşlarına başladı!

10.06.2019 11:58

Corendon Airlines, İzmir-Almanya arasındaki ilk uçuşunu Münih’ten İzmir’e gerçekleştirdi. Corendon uçağı, Adnan Menderes Havalimanı’nda su takıyla ıslatılarak karşılandı. 

Corendon, İzmir-Almanya uçuşlarına başladı!

Corendon Airlines, İzmir-Avrupa arasında gerçekleştirdiği direkt uçuşlara 1 Haziran itibariyle başladı.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Almanya’nın Köln, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Münih, Münster, Stuttgart ve Maastricht/Aachen şehirlerine direkt uçuşlara başlayan Corendon Airlines, ilk uçuşunu Münih’ten İzmir’e gerçekleştirdi.

CAI 3502 uçuş koduyla gerçekleştirilen ilk uçuş için İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda özel bir tören düzenlendi. Meydana inen Corendon uçağı su takıyla ıslatılarak karşılandı.

Corendon kabin ekibi ise yolculara çiçek ve çikolata hediye etti. 

Corendon Airlines Yer İşletme Direktörü Atılay Batu, "Corendon Airlines olarak ilk kez bir uçağımızı base ettiğimiz İzmir’e Avrupa’nın 9 şehrinden direkt uçuşlarımıza başladık. Sezonluk değil, 12 ay olarak planladığımız İzmir uçuşlarımızda hedefimiz destinasyon sayısını ve uçuş frekansını artırarak devam etmek" ifadelerinde bulundu. 

TAV Ege Genel Müdürü Erkan Balcı ise "Ege bölgesinin dünyaya açılan ana kapısı İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda Corendon Havayolları’nın ilk uçuşunu karşılamaktan büyük mutluluk duyduk.

Corendon’un Almanya’nın dokuz şehrinden gerçekleştireceği ve 12 aya yayılacak uçuşlar İzmir’e önemli bir katkı sağlayacak.

Tüm paydaşlarımızla birlikte İzmir’in sahip olduğu tarihi ve kültürel zenginlikleri tanıtmak ve daha fazla insanla paylaşmak üzere çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. 

Corendon Airlines’ın İzmir’den gerçekleştireceği direkt uçuşlar şu şekilde: 

Köln: Salı, Cuma, Pazar 

Düsseldorf: Pazartesi, Perşembe, Cumartesi 

Frankfurt: Salı, Cuma 

Hamburg: Çarşamba, Pazar 

Hannover: Perşembe, Cuma 

Münih: Pazartesi, Cumartesi 

Münster: Salı 

Stuttgart: Salı, Cuma 

Maastricht/Aachen: Perşembe, Pazar

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto