MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
5 yıldızlı otelde büyük hırsızlık

04.11.2017 12:17

'Dünyanın En Lüks Oteli' seçilen Mardan Palace Hotel, uzun süredir borçları yüzünden zor günler yaşarken, bu kez de otelin dış bahçe korkulukları hırsızlar tarafından parça parça çalınmaya başlandı.

5 yıldızlı otelde büyük hırsızlık

Antalya'nın Kundu bölgesinde Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov tarafından 2009 yılında 1.4 milyar dolara mal edilen ve 'Turizmin Oscarları' olarak da adlandırılan World Travel Awards 2010'da 'Dünyanın En Lüks Oteli' seçilen Mardan Palace Hotel, uzun süredir borçları yüzünden zor günler yaşarken, bu kez de otelin dış bahçe korkulukları hırsızlar tarafından parça parça çalınmaya başlandı.

REZERVASYON ALIMI DURMUŞTU

Daha önce bazı banka borçları yüzünden icralık olan otel yönetimi bir süredir rezervasyon alımlarının yeniden durdurulduğu açıklanmıştı. Açılışında Sharon Stone, Richard Gere, Paris Hilton, Mariah Carey ve Monica Bellucci gibi yıldızları ağırlayan Mardan Palace Hotel'in, rezervasyon numaralarını arayan müşterilere, otelin kapalı olduğu ve rezervasyon alımı yapılamadığı belirtilmişti.


GECE GELİP ÇALIYORLAR

Son zamanlarda otelin önünden geçen vatandaşlar, Mardan Palace’ın bahçe korkuluklarının birer birer eksildiğini fark etti. İşletme sorunları nedeniyle otelin güvenliğinin aksamasını fırsat bilen hırsızların, özellikle gece geç saatlerde gelerek bahçe korkuluklarını birer birer çaldıkları belirlendi. Dış korkulukların çalınmasıyla otelin hırsızlıklara karşı daha da korumasız kaldığının altını çizen vatandaşlar, muhtemelen otel yönetiminin mali imkansızlıklar nedeniyle bu hırsızlıklara karşı çaresiz kaldığını ve otelin güvenliğini sağlayamadığını söylediler.

POLİS DURUMA EL KOYMALI

Vatandaşlar, otelin parça parça çalınmasının Antalya için de çok büyük ayıp olduğunun altını çizerek, polisin veya jandarmanın konuyla ilgili soruşturma başlatarak otelin güvenliğinin sağlanması yönünde adımlar atılması gerektiğini ifade ettiler. Vatandaşlar, bu ayıbın önüne geçirilmesi için Antalya’nın kamu yöneticilerinin de devreye girmesinin öneminin altını çizdiler.

(Emre Gündoğdu - mygazete.com )

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı