MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

Konyaaltı Belediyesi

Fenix center
Boyutları ortaya çıktı! Şimdiye kadarki en büyük iPhone

01.10.2020 16:21

Apple’ın bu ay tanıtması beklenen yeni iPhone 12 serisinin boyutları ortaya çıktı. Teknoloji devinin yeni tanıtacağı iPhone 12 Pro Max modeli şimdiye kadar üretilen en büyük iPhone olacak.

Boyutları ortaya çıktı! Şimdiye kadarki en büyük iPhone

Apple tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen tanıtım etkinliği bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle biraz geç düzenlenecek. Bu nedenle iPhone 12 daha da merak konusu haline gelmeye başladı. Son sızdırılan bilgilere göre iPhone 12 modellerinin boyutları ortaya çıktı. Listeye göre iPhone 12 Pro Max modelinin şimdiye kadar üretilen en büyük iPhone olacağı görülüyor.

iPhone 12 Pro Max’ın 160.8 x 78.1 x 7.4 mm boyutlarında olacağı bildiriliyor. Yani düz kenarları nedeniyle akıllı telefonu avuç içinde rahat bir şekilde tutmak özellikle elleri küçük olanlar için pek kolay olmayacak.

iPhone 12 Mini en küçük model olacak

Bununla birlikte 5.4 inçlik iPhone 12 mini'nin yeni serideki en küçük akıllı telefon olacağı söyleniyor. Cihaz 130.8 x 63.8 x 7.4 mm ebatlarıyla karşımıza çıkacak. 6.1 inç ekranlı diğer iki iPhone'un ise (iPhone 12 ve 12 Pro) 146.7 x 71.6 x 7.4 mm boyutlarında olacağı belirtiliyor. Yani iki model de aynı büyüklüğe sahip olacak.

Kaynak: mynet.com

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto