MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

 
Vali Karaloğlu'ndan taraftara müjde

18.10.2017 22:10

Antalyaspor Yönetim kurulu Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nu makamında ziyaret etti.

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, asbaşkanları Nurettin Ünal ve Bora Terzioğlu, yönetim kurulu üyeleri Emin Hesapçıoğlu ve Mehmet Akdağ, kulüp genel menajeri Servet Çavuşoğlu ile kulüp genel müdürü Adem Kart'ın katılımı ile gerçekleşen ziyaret yaklaşık 1 saat sürdü. Ziyarette; taraftarlarımızın bu sezon iç saha maçlarında uygulanan stat girişindeki güvenlik kontrollerinden kaynaklanan mağduriyet ve şikayetleri konuşuldu.

Vali Karaloğlu, bu konuda Antalyaspor A.Ş,'den gelen talep doğrultusunda İl Emniyet Müdürlüğü ile durumu istişare ettiklerini, taraftarın mağduriyetini giderme konusunda kararlar aldıklarını bildirdi. Yeni uygulamanın Kasımpaşa maçından itibaren başlatılacağını bildiren Vali Karaloğlu, "Stat girişinden taraftarın en çok şikayet ettiği uygulamaları gözden geçirdik. Bu konuda Antalyaspor A.Ş. yönetiminden gelen talebi de değerlendirdik. Taraftarın maçlara daha hızlı ve şikayet konusu mağduriyeti yaşamadan girmelerinin sağlanması yönünde kararlar aldık. Ama tabi ki yine de maça gelen insanlarımızın güvenliği açısından 6222 sayılı yasanın gerekleri gözardı edilmeyecek" dedi.

Başkanımız Ali Şafak Öztürk, ziyaret sonunda Vali Münir Karaloğlu'na teşekkür ederek, Samuel Eto'o ve Samir Nasri'nin formalarını hediye etti.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto