MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

 
Proje turnuvasına 622 katılım 

26.09.2019 16:33

Aspendos Rotary /Perla Özel Ağız ve Diş Salığı Polikliniği Tenis Turnuvası ilk tur maçları oynanıyor. 622 katılımın olduğu turnuva Grido Otel yanı Talat Taşdemir Tenis Akademisi’nde devam ediyor.

Proje turnuvasına 622 katılım 

Aspendos Rotary ve Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tenis Turnuvası’nda elde edilecek geliri, sanat ve sporda başarılı kız çocuklarının yeteneklerini geliştirmeye yönelik "Harika çocuklar projesi ve otizmli çocuklar eğitim odaları" projesinde kullanılacak.

Eğitim odaları oluşturulacak

Turnuvaya katılımın yüksek olması proje komitesinin de yüzünü güldürdü. Elde edilecek gelir sanatta, sporda başarılı olmuş kız çocuklarının ve otizmli çocuklar için eğitim odalarının oluşturulmasında kullanılacak. Turnuvaya 622 katılım oldu. 

Teşvikler ve ödüller

Kategorilerinde oyun şekli 6 oyunlu avantajlı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break olarak belirlenen karşılaşmalarda, turnuvada teşvik ve teşvik üstü kategorileri 2 maç garantili Aspendos Rotary yetkililerinden alınan biletler ve sonrasında yapılacak hediye çekilişi ile 80'e yakın ödül dağıtılacak.

Gelirin tamamı çocuklara

Talat Taşdemir Tenis Akademisi’nde (Grida Hotel) gerçekleştirilen karşılaşmalar Antalya’da bu statüde ilk kez düzenlenen bir heyecan. Katılımın yüksek olması elde edilecek gelirin hayırlı bir iş için kullanılacak olması büyük etki yarattı.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto