MY TV TÜRKİYE Youtube Canlı Yayın


Galatasaray Kadın Basketbol Takımı EuroLeague Women birinci grup aşamasına katılamayacak

29.11.2020 15:40

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı, Euroleague Women organizasyonunun Macaristan'da düzenlenecek birinci grup aşamasına, son bir haftada üç oyuncunun koronavirüs test sonucunun pozitif çıkması sebebiyle katılmayacak.

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı EuroLeague Women birinci grup aşamasına katılamayacak

Galatasaray Kulübü, kadın basketbol takımında çıkan pozitif vakalar sebebiyle EuroLeague Women birinci grup aşamasına katılamayacağını duyurdu. 

Sarı-kırmızılılardan konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

"Galatasaray Kadın Basketbol Takımımız, 1-4 Aralık 2020 tarihleri arasında Macaristan'ın Sopron kentinde düzenlenecek EuroLeague Women birinci grup aşamasına takımımızda son bir haftada üç oyuncumuzun PCR testlerinin pozitif çıkması ve oyuncularımızın Covid-19 semptomları göstermesi sebebiyle katılmayacaktır. Oyuncu, idari ve teknik heyetimizin geri kalanının PCR testleri negatif olmasına rağmen, FIBA Avrupa ile yapılan görüşmeler ve FIBA Sağlık Komisyonu'nun tavsiyesi ışığında ekibimizin birinci dereceden temaslı olarak kabul edilmesi ve yüksek risk taşıması sebebiyle takımımızın katılımı bu turnuva için iptal olmuştur. Takımımızın turnuvada oynayacağı maçların statüsü hakkındaki karar, ilgili makamlar tarafından ileri bir tarihte açıklanacaktır." 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Tahtakale spot

Corendon

Adin Hotel erken rezervasyon

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto