MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Bir Vedat Erbay klasiği daha

01.10.2019 12:19

Vedat Erbay’ın kendi adına açtığı Okçuluk Akademisi şampiyonluklara doymuyor.

Bir Vedat Erbay klasiği daha

Avrupa Şampiyonu, Olimpiyat dereceleri olan ve sayısız Türkiye Şampiyonlukları bulunan Vedat Erbay’ın kendi adına açtığı Okçuluk Akademisi şampiyonluklara doymuyor.

Son yapılan Türkiye Açık Hava Türkiye Şampiyonası ve Kulüpler Türkiye Kupası 17 yaş Klasik Yay Genç Bayanlar kategorisinde Asya Karataylı 720 puan üzerinden 640 puan toplayarak 100 sporcu arasından altn madalya alarak kürsüye çıktı ve birinci oldu.

Asya Karataylı elde ettiği bu başarı ile Milli Takım seçmelerine katıldı ve milli takıma seçildi. 

Vedat Erbay Okçuluk Akademisi baş antrenörü ve Kulüp Başkanı Vedat Erbay çok kısa sürede oluşturdukları spor kulübünün adının böylesine güzel dereceler ile anılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Erbay, “Geçtiğimiz ay yine bir sporcumuz Dünya ikincisi olmuş ve ülkemizde gerçekleştirilen okçuluk yarışmalarında yaş kategorilerine göre birçok sporcumuz kürsüye çıkma başarısı göstermiştir.

Son olarak Antalya'da gerçekleştirilen Açık Hava Türkiye Şampiyonası Kulüpler Türkiye Kupası’nda sporcularımızdan Asya Karataylı toplam puanı 720 olan atışlardan en yüksek puan 640 puan toplayarak birinci olarak kürsüye çıktı ve milli takım seçmelerine davet edildi.

Kamp boyunca gösterdiği performans ile milli takıma seçildi.

Elde edilen başarılar tesadüf değil bir sistemin ve programlı çalışmanın eseridir. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan yarışmalarda Vedat Erbay okçuluk Akademisi sporcuları daha sık kürsü de yer alacağından şüphem yoktur” diye konuştu.

 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı