MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Antalyaspor’da ikinci yarı hazırlıkları sürüyor

05.01.2019 14:41

Devre arası kamp çalışmalarını günde çift antrenmanla sürdüren Antalyaspor’un sabahki idmanında antrenman eksiği olan futbolcular çalışma gerçekleştirdi.Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetimindeki antrenmanda Ondrej Celustka, William...

Antalyaspor’da ikinci yarı hazırlıkları sürüyor

Devre arası kamp çalışmalarını günde çift antrenmanla sürdüren Antalyaspor’un sabahki idmanında antrenman eksiği olan futbolcular çalışma gerçekleştirdi.

Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetimindeki antrenmanda Ondrej Celustka, William Wainqueur, Nazım Sangare, Aly Cissokho, Souleymane Doukara, Jean Armel Drole ve Serdar Özkan’dan oluşan 7 futbolcu yer aldı. Hafif sakatlığı nedeniyle cuma günü yapılan antrenmanda yer almayan Serdar Özkan, bu sabah ısınma hareketlerinden sonra düz koşu yaptı. Diğer futbolcular ise dayanıklılık çalışması gerçekleştirdi. Belek bölgesinde hava 10 derece civarında olmasına rağmen futbolcularımızın zorlu dayanıklılık çalışmasının başlarında terledikleri göze çarptı. Antrenman, dar alanda yapılan oyun ile sona erdi. Maçı, beyaz yelekli takım kazandı.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı