MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Antalyaspor Vakıf Başkanlığı'na Fikret Öztürk seçildi

28.07.2019 16:55

Antalyaspor Vakfı Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleştirildi. Yapılan oylamada önceki yönetim ibra edilirken, Fikret Öztürk başkanlığındaki yeni yönetim oy birliği ile görev başına getirildi. 

Antalyaspor Vakıf Başkanlığı'na Fikret Öztürk seçildi

Antalyaspor Vakfı Olağanüstü Genel Kurulu, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Yeterli çoğunluk sağlandıktan sonra gündem maddelerine geçildi. 

Ali Şafak Öztürk başkanlığındaki yönetim ve denetim kurulu oy birliği ile ibra edildi. 

Son madde olarak yeni yönetim kurulu seçimine geçildi. Fikret Öztürk başkanlığındaki yönetim oy birliği ile göreve getirildi. 

Yeni yönetim kurulunda; Fikret Öztürk, Mustafa Sağdur, Mustafa Yılmaz, Erdoğan Kahya, Nafiz Tanır, Murat Ülger ve Bülent Yörük yer aldı. 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeliklerine ise; Necmi Gür, Mehmet Başaran, Efe Kırmızıoğlu, Mehmet Çapacı, Lara Uluç, M.Ali Tuncer ve Ali Deveci seçildi. 

Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine; Abdullah Toy ve Mehmet Yaman, Yedek Üyeliklerine ise, Ahmet Fığlacı ile Gökalp Dinçmen getirildi. 

Antalyaspor Vakfı Başkanlığı’na seçilen Fikret Öztürk, önceden belirlenmiş bir programı nedeniyle genel kurula katılamadı. 

Dilek ve temenniler bölümünde konuşan Mustafa Yılmaz, Fikret Öztürk’ün, geçtiğimiz günlerde yapılan Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Kurulu’na da başkan seçildiğini hatırlatarak, “Fikret Bey’in başkanlığındaki yeni yönetimimiz de, bugün görev gelen yeni yönetimimiz de Antalyaspor’un sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi bilen bir ekip.

Önümüzdeki sorunları hep birlikte çözerek Antalyaspor’u en iyi noktaya getirmek için çalışacağız, başaracağız, vakıfta görev yapan tüm değerli Antalyasporlulara teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum” dedi. 
 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı