MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Ali Koç'dan Uğurcan'a tebrik

01.03.2021 00:24

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, zor bir haftayı geride bıraktıklarını belirterek, "Uğurcan’ı da tebrik ediyorum, güzel bir maç çıkardı" dedi

Ali Koç'dan Uğurcan'a tebrik

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 1-0 kazandıkları Trabzonspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Başkan Koç, zor bir hafta geçirdiklerini belirterek, "Bizim açımızdan her anlamda çok zorlu bir haftaydı. Şubat ayı 2 yıldır bize hiç iyi gelmiyor. Bu sene de Şubat ayında gereksiz puanlar kaybettik. Şansızlıklar yaşadık. Puanlarımızı etkileyen hakem hataları da oldu. Bu yüzden bu gece çok önemliydi. Fenerbahçe Spor Kulübü’nde başkan olmak, hoca olmak, sportif direktör olmak, futbolcu olmak çok zor. İki günde yerden yere vurulabiliyorsunuz, iki günde göklere çıkartılabiliyorsunuz. Bu maçı kazandık, şampiyon olmadık ama önemli bir adım attık. Kaybetsek de bir şey bitmeyecektik. Daha çok yol var. Daha evvel yaptığım konuşmalarda da ifade ettiğim gibi daha çok inişler çıkışlar olacak. Bu her takım için geçerli. Bu yoğun takvimde ve korona virüs ortamında bunlar olağan. O yüzden bugün hocamızı ve takımımızı tebrik ediyorum. Kenetlendiler, konuştular, birleştiler. Bir ve bütün oldular ve burada ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar" açıklamasını yaptı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR SHORTCODE

"UĞURCAN'I TEBRİK EDİYORUM"

Trabzonspor kalecisi Uğurcan Çakır’ı da kutlayan Başkan Ali Koç, "Bugünkü futbolla puan kaybetsek bile mutlu ayrılırdım buradan. Biraz evvel istatistiklere baktım, baya gol olabilecek pozisyonlarımız var. Uğurcan’ı da tebrik ediyorum, güzel bir maç çıkardı. Bu aralar güzel maçlar çıkarıyor ama öncelikle takımımı tebrik etmek istiyorum. Fenerbahçe arması, camiası nasıl savaşılır onu gösterdiler. Ben gurur duydum. Ama daha gidilecek çok yol var. Özellikle ilk yarı oynadığımız futbolu pek çok maça yaymamız lazım. 90 dakikanın içinde daha uzun bölümler yapmamız lazım. Buradan mutlu ayrılıyoruz. Ayrıca Trabzonspor Kulübü’ne, başkanı sayın Ahmet Ağaoğlu’na ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. Buraya geldiğimiz andan itibaren her şeyi karşıladılar. Çok misafirperver karşıladılar bizi, sağ olsunlar" değerlendirmesini yaptı.

"FENERBAHÇE'DE HOCA OLMAK ÇOK ZOR"

Kadro dışı kalan Caner Erkin ile teknik direktör Erol Bulut’un psikolojisine ilişkin soru üzerine konuşan Başkan Koç, "Bizim camiamız diğer camialara göre daha talepkar, duygu ve düşünceleri tavan ve taban yapabiliyor. Biz de öyle bir düşünce yoktur. Bizim işimiz kenetlenmek, aile ortamını sağlayabilmek. Daha iyi aile olabiliriz. Bunu bugün gösterdik. Biz sosyal medya ve gazetede yazılanlara göre hareket etseydik bugüne kadar çok değişiklik yapmak zorunda kalırdık. Yapmamız gereken Erol hocaya, ekibine ve başta sportif direktör olmak üzere bütün ekibe başarılı olabileceği ortamı hazırlamak. Zaman zaman bu ortamı sağlayamamış olabiliriz ama tüm ekip elinden geleni yapıyor. İnşallah bu bir dönüm noktası olur ve bundan sonra sakatlar da düzelince güzel bir seriye başlarız. Allah’ın izniyle de mutlu sona ulaşmaya çalışırız. Spesifik oyuncular üzerine yorum yapmak istemiyorum ama şunu da söylemek istiyorum; bu gibi kararlar ortak alınan kararlardır. Ne hoca ne sportif direktör ne de yönetim bu kararları tek başına almaz. Bu kararlar oturulup istişare edilir ve kulübün çıkarları ne ise ona göre bir karar alınır. Bizim için her sporcumuz ayrıdır, değerlidir" ifadelerini kullandı.

"HEPİMİZ ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK"

Takımı el sallayarak uğurlaması hatırlatılması üzerine Başkan Koç şu ifadelere yer verdi:

"Arkalarından el salladık. Uğurladık, yolcu ettik. Bu hafta psikolojik olarak hepimiz elimizi taşın altına koyduk. Ziyaretlerimiz oldu. Takımda inisiyatif kullanma, reaksiyon gösterme, kenetlenme olduğunu gördüğüm için buraya umutlu geldik. Trabzonspor, zor bir ekip, hele kendi sahasında daha da zor bir ekip. Yedi maçtır kazanıyor, üstüne koyarak da devam ediyor. Böyle bir ortamda, biz düşükken, bu sıkıntılar içerisinde üç puanı almak bizim için altın değerindedir. Çok güzel bir zemin vardı. Sahayı bu şekilde tuttukları içinde Trabzonspor’u ayrıca kutlarım."

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı

Diğer Haberler

İsrail hain saldırılarına devam ediyor! Filistinlilere ses bombaları attılar

İsrail hain saldırılarına devam ediyor..

İsrail hain saldırılarına devam ediyor! Filistinlilere ses bombaları attılar
Turizmci Tolga Cömertoğlu'ndan duygulandıran anma

Turizmci Tolga Cömertoğlundan duygulan..

Turizmci Tolga Cömertoğlu'ndan duygulandıran anma
9 Mayıs Pazar Antalya hava durumu

9 Mayıs Pazar Antalya hava durumu

9 Mayıs Pazar Antalya hava durumu
Antalya'da uçan tekmeli kavga

Antalyada uçan tekmeli kavga

Antalya'da uçan tekmeli kavga
Antalya'da caminin duvarlarını el izleriyle doldurdu

Antalyada caminin duvarlarını el izler..

Antalya'da caminin duvarlarını el izleriyle doldurdu
Prof. Dr. Ahmet Cemal Saydam ‘Salya’ uyarısı yaptı: Beka sorunu ortaya çıkar!

Prof. Dr. Ahmet Cemal Saydam ‘Salya’ u..

Prof. Dr. Ahmet Cemal Saydam ‘Salya’ uyarısı yaptı: Beka sorunu ortaya çıkar!