MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın




Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center




Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: "Vatandaşın derdiyle dalga geçiyorlar"

26.10.2020 20:36

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Malatya ziyareti sırasında esnafla olan konuşmasını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla değerlendirdi. Başkan Davutoğlu yaptığı paylaşımda, "Vatandaşın derdiyle dertlenerek iktidar olanlar bugün vatandaşın derdiyle dalga geçiyor. Türkiye bu iktidarı hak etmiyor" ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: "Vatandaşın derdiyle dalga geçiyorlar"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin 7. Olağan Kongresi için dün Malatya'yı ziyaret etmişti. Malatya Minibüs ve Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Mesut İnce, Erdoğan'a, “İşsiziz. Evimize ekmek götüremiyoruz” demişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu bana çok abartılı geldi. Keyif çayı bu. Bu çayı iç” diyerek çay dağıtmıştı.

"Vatandaşın derdiyle dalga geçiyorlar"

Malatya'da yaşananları ve doların 8 liraya yükselmesini sosyal medya hesabından değerlendiren Davutoğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Vatandaşın derdiyle dertlenerek iktidar olanlar bugün vatandaşın derdiyle dalga geçiyor. Dolar 8 TL olmuş; bakan soruyor "Dolarla mı maaş alıyorsunuz?" Cumhurbaşkanı nasihat veriyor "Ekmek bulamıyorsanız keyif çayı için!" Türkiye bu iktidarı hak etmiyor!"

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap




Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı