MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Davutoğlu'nun partisinin ismi ve logosu belli oldu

05.12.2019 10:16

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi köşesinde bu sefer Ahmet Davutoğlu'nun partisini kaleme aldı. Selvi köşe yazısında Ahmet Davuoğlu'nun kuracağı partinin ismini ve logosunu yazdı.

Davutoğlu'nun partisinin ismi ve logosu belli oldu

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşesinde Ahmet Davuoğlu'nun kuracağı partinin ve logosunu yazdı. İşte Selvi'nin köşesinden bir bölüm…

"Pazar günü netleşmesi bekleniyor. Ama ağırlık kazanan isimler var. Üç isim üzerinde duruluyor: 1- Bir Parti 2- Birlik ve Reform Partisi 3- Bizim Parti Amblem olarak çınar yaprağı düşünülüyor.
Amblemin tek bir çınar ağacı, tek bir dal ve tek bir çınar yaprağından oluşacağı söyleniyor. Tabii pazar gününe kadar daha güzel öneriler gelirse, bakarsınız başka bir isim ve amblem çıkmış. Ama şimdilik üzerinde durulan isim ve amblemler bunlar. Bu arada, partinin program ve tüzüğü de hazırlanmış. Parti henüz kurulmadı ama hangi ittifakın içinde yer alacağı konusunda bir tartışma yürüyor. Banko millet ittifakı derseniz, yanılırsınız. “Cumhur ve millet ittifaklarının içinde yer almayalım. İYİ Parti ve Saadet Partisi’yle üçüncü bir ittifak oluşturalım” görüşünü savunanlar var."

Parti adı ve logosu belli olan Davutoğlu partisinin Antalya il başkanı olarak kurucular kurulunda yer alan eski Ak Parti milletvekili Cuma İçten’e yakınlığıyla bilinen Raziye Gök Aktaş’ın atanması bekleniyor. Davutoğlu parti kurulmadan önce yapılan kampa Antalya’dan Raziye Gök Aktaş’ı davet etmişti.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3