MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Ünlü oyuncular Zeytinköy'de buluştu!

01.11.2020 00:11

Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Beni Çok Sev adlı filminin çekimleri Antalya Zeytinköy'de başladı. O3 Medya tarafından yapımı üstlenen filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin yer alıyor.

Ünlü oyuncular Zeytinköy'de buluştu!

Netflix bünyesinde yayınlanacak olan yeni Türk filmBeni Çok Sev’in çekimlerine Zeytinköy'de başlanıldı. Filmin yönetmenliğini ise Yedinci Koğuştaki Mucize filmini yöneten Mehmet Ada Öztekin üstleniyor.

Beni Çok Sev filmi oyuncu kadrosu karakterleri

O3 Medya tarafından Netflix’te yayınlanmak üzere hazırlanan Beni Çok Sev adlı filmin başrollerin görev alacak isimler film ekibi tarafından açıklandı. Filmde Ercan Kesal, Sarp Akkaya ve Songül Öden başrol oyuncusu. Gündüz saat 12:00'da başlayan çekimler gün ağarana kadar devam ediyor. Başrol oyuncuları ise çekim sonrası kendilerine tahsis edilen karavanlarda  dinleniyor.

Pandemi döneminde sinemaların kapalı olması ve izlenme oranlarının çok düşük olması sebebi ile Beni Çok Sev filmi Netflix’e satıldı. Son bir yılda dünyanın en hızlı büyüyen şirketlerinden olan Netflix Beni Çok Sev filmi için kesenin ağını açtı. Özellikle etkileyici konusu ve yüksek dramı ile dikkat çekecek Beni Çok Sev  filminin Netflix’te yayın tarihi 2021 ocak olarak düşünülüyor.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı