MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

HALK MASA

23 Nisan Muratpaşa

Fenix center
Başkan Muhittin Böcek'in paylaşımına tepki yağdı!

31.01.2021 15:10

Antalya haber...Büyükşehir Belediyesi’nde yaşanan sürgün ve sonrasında eski ve yeni başkanların birbirlerine sosyal medyadan eleştiri ve gözdağı içerikli mesajlar atmasına vatandaşlar yüzlerce yorumla cevap verdi. Vatandaşlar eski başkan, şimdiki İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sosyal medya paylaşımlarının altına bakın nasıl yorumlar yaptılar.

Başkan Muhittin Böcek'in paylaşımına tepki yağdı!

Antalya haber...Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde yaşanan bir sürgünün ardından eski Başkan Hasan Subaşı ve Meclis üyesi Mehmet Hacıarifoğlu’nun tepki mesajlarına sert bir paylaşımla cevap veren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e vatandaşlar yüzlerce yorumla yanıt verdi. Hasan Subaşı’nın sürgünü eleştiren mesajı daha insanı ve olumlu tepkiler alırken, Başkan Böcek’in “Kime ne yaptıysam hak etmiştir, bir de zamanını beklediklerim var” şeklindeki mesajı ise “Kibirli ve yakışıksız” olarak değerlendirildi.

"HEM KAMUYA HEM İNSANLIĞA ZARAR"

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde 33 yıldır çalışan Ayhan Dumlupınar’ın Elmalı’ya sürgün gönderilmesine İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı tepki göstermiş, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı: "Ne demek sürgün!? Bir belediyeci olarak hiç sevmediğim bir konu!! Hem kamuya hem insanlığa zarar, kimseye yararı yok. Hele böylesine pırıl pırıl insanlar için ne büyük ayıp!! Bu zararlı alışkanlığı lütfen siz bari sürdürmeyin!!"

"İNSANDA BİRAZ VİCDAN OLUR"

Milletvekili Hasan Subaşı'nın paylaşımından sonra bir tepki de Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin CHP'li Meclis Üyesi Mehmet Hacıarifoğlu’ndan gelmişti. Başkan Muhittin Böcek’in yetkilerini aldığı eski vekili de olan Mehmet Hacıarifoğlu sosyal medya hesabından bu sürgünü eleştirerek şu mesajı paylaşmıştı; “Yazıklar olsun... Binlerce kişinin çalıştığı belediyede bula bula 33 yıl belediye için izin bile kullanmadan çalışan Ayhan Dumlupınar'ı mı buldunuz...Sürgünü bırakın ödüllendirilmesi gereken bu arkadaşın bir yanlışını söyleyin ben belediye meclis üyeliğinden istifa edeceğim.ayıptır ayıp. İnsanda biraz vicdan olur.”

"BİR DE ZAMANINI BEKLEDİKLERİM VAR"

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de bu mesajların ardından, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kime ne yaptıysam hak etmiştir, bir de zamanını beklediklerim var” ifadelerini kullandı. Başkan Böcek’in bu paylaşımı, bir takım kişilere "gözdağı veriyor” şeklinde yorumlandı.

SUBAŞI’NA DESTEK BÖCEK’E TEPKİ MESAJLARI

Milyonlarca sosyal medya kullanıcısının gözleri önünde yaşanan bu mesajlaşmalara da tepkiler gecikmedi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sert ve gözdağı veren Twitter paylaşımına vatandaşlardan genellikle tepki gelirken, eski başkan Hasan Subaşı’nın Facebook hesabından yaptığı paylaşıma ise genellikle destek mesajları geldi.

İŞTE VATANDAŞTAN GELEN YORUMLAR

İşte İyi Partili eski Başkan, şimdiki Milletvekili Hasan Subaşı’nın eleştiri mesajı ile Başkan Muhittin Böcek’in eleştirilere gözdağıyla cevap verdiği o mesajına gelen vatandaş yorumları:

Hasan Subaşı'nın paylaşımına gelen yorumlar
Başkan Böcek'in paylaşımına vatandaşlardan gelen yorumlar

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Diğer Haberler

Antalyalı kadınlar kendilerini korumak için krav maga öğreniyor

Antalyalı kadınlar kendilerini korumak..

Antalyalı kadınlar kendilerini korumak için krav maga öğreniyor
23 Nisan'da tam kapanma mı geliyor? İşte gündemdeki yeni tedbir kararları

23 Nisan'da tam kapanma mı geliyor? İş..

23 Nisan'da tam kapanma mı geliyor? İşte gündemdeki yeni tedbir kararları
FETÖ operasyonu! 29 şüpheli yakalandı

FETÖ operasyonu 29 şüpheli yakalandı

FETÖ operasyonu! 29 şüpheli yakalandı
128 milyar dolar iddialarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan talimat verdi

128 milyar dolar iddialarının ardından..

128 milyar dolar iddialarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan talimat verdi
21 Nisan Çarşamba altın fiyatları ne kadar oldu?

21 Nisan Çarşamba altın fiyatları ne k..

21 Nisan Çarşamba altın fiyatları ne kadar oldu?
Son dakika! Bakanlar Kurulu'nda revizyon! Bakın hangi bakanlıklar değişti...

Son dakika! Bakanlar Kurulu'nda revizy..

Son dakika! Bakanlar Kurulu'nda revizyon! Bakın hangi bakanlıklar değişti...