MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt
AGC yönetiminden Mevlüt Yeni'ye vefa ziyareti

23.11.2021 17:08

Antalya haber… Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İdris Taş ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Gazeteciler Cemiyeti eski Başkanı Mevlüt Yeni’yi ziyaret ederek hizmetleri için teşekkür etti.

AGC yönetiminden Mevlüt Yeni'ye vefa ziyareti

Antalya haber... Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı (AGC) İdris Taş, TGK Dış İlişkiler Genel Koordinatörü ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Onursal Başkanı Mevlüt Yeni’ye Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı süresince verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette AGC Başkan Yardımcısı Ersin Aydın, AGC Genel Sekreteri Rasim Gündüz ve AGC Genel Sekreter Yardımcısı Hayrettin Deniz’de yer aldı.

Hayrettin Deniz, Ersin Aydın, Mevlüt Yeni, İdris Taş ve Rasim Gündüz

"DESTEĞİM SÜRECEK"

AGC Başkanı İdris Taş ve yönetim kuruluna ziyaretleri için teşekkür eden Mevlüt Yeni, “15 yıllık cemiyet başkanlığımızın akabinde geçtiğimiz ay yaptığımız genel kurulda bayrağı güvenilir bir el, güvenilebilir bir yönetime devretmenin mutluluğu ve gururu içerisindeyim. Gayet iyi bir başlangıçla camiamızı, cemiyetimizi, Antalya’mızı temsil ediyorsunuz. Bende bu ziyaret vesilesi ile bir kez daha kamuoyu önünde tekrarlamak isterim. Zaten bunu devir teslimde de söylemiştim. Ben alışılmışın çok çok dışında bir cemiyet başkanı oldum. Bıraktıktan sonrada aynı anlayış içerisinde olacağımı söyledim. Köstek olmak yerine kesinlikle cemiyetimin daha ileriye, daha iyi hizmetler üretmesi için desteğimi sürdüreceğim. Nihayetinde başarılı ve çalışkan bir yönetim var. Bu yönetime hep birlikte destek olacağız. Sadece genel kuruldan genel kurula değil mütemadiyen enerjimizi gücümüzü tecrübelerimizi deneyimlerimizi siz istediğiniz zaman içerisinde aktarmaya devam edeceğim” dedi.

AGC Başkanı İdris Taş ve TGK Dış İlişkiler Genel Koordinatörü  Mevlüt Yeni

‘CEMİYETİMİZİN MARKA DEĞERİNİ YÜKSELTECEĞİZ’

Ziyarette sırasında açıklamalarda bulunan AGC Başkanı İdris Taş ise şunları söyledi: “Önceki dönem başkanımız Mevlüt Yeni ve MYGazete.com ziyaretimizi bugün gerçekleştirdik. Devir teslimde de son derece önemli mesajları vardı. 15 yıl beraber çalıştık. Çok büyük hizmetler yaptık. Bayrağı teslim aldık. Tek bir amacımız var. Aldığımız bayrağı en üst seviyeye taşımak. Gece gündüz yorulmadan ekip arkadaşlarımla birlikte çalışıyoruz. Önemli hizmetlerimizin bir kısmı gerçekleşti bir kısmı da bundan sonraki süreçte adım adım ilerliyoruz. Tek bir amacımız var Antalya Gazeteciler Cemiyeti üyelerimize ve Antalya kentimizin marka değerini yükseltmek. Üyelerimize karşı ciddi sorumluluklarımız var. Bundan sonraki süreçte bu hassasiyeti göz önünde bulunduracağız. Hep önümüze bakacağız. MYGazete.com ve Mevlüt Yeni bizleri en güzel şekilde ağırladı. Yakın zaman içerisinde bizde Mevlüt Yeni’yi Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nde ağırlayacağız. Tabii ki tecrübeler çok önemli meslek büyüklerimizin önerileri geçmişte olduğu gibi bugünde çok değerli.”

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Diğer Haberler

Karısı tarafından aldatılan adam canlı yayına mail gönderdi! Olayın detayları mide bulandırdı

Karısı tarafından aldatılan adam canlı..

Karısı tarafından aldatılan adam canlı yayına mail gönderdi! Olayın detayları mide bulandırdı
Son Dakika: Bakan Koca illere göre haftalık vaka sayısını açıkladı

Son Dakika Bakan Koca illere göre haft..

Son Dakika: Bakan Koca illere göre haftalık vaka sayısını açıkladı
Antalyaspor'a Kayseri şoku! Thiam şov yaptı

Antalyaspor'a Kayseri şoku! Thiam şov ..

Antalyaspor'a Kayseri şoku! Thiam şov yaptı
Çevreci Komşu Kart kazandırmaya devam ediyor

Çevreci Komşu Kart kazandırmaya devam ..

Çevreci Komşu Kart kazandırmaya devam ediyor
Prof. Dr. Tekelioğlu: “Tarım ve gıda ihracatımız coğrafi işaretle artar’’

Prof. Dr. Tekelioğlu: “Tarım ve gıda i..

Prof. Dr. Tekelioğlu: “Tarım ve gıda ihracatımız coğrafi işaretle artar’’
Çin’de sürücüsüz 3 otobüs testlere başladı

Çinde sürücüsüz 3 otobüs testlere başl..

Çin’de sürücüsüz 3 otobüs testlere başladı