MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt
Hilmi Şahballı ve kızından kötü haber!

06.01.2022 17:21

Antalya haber... Halk Ozanı Hilmi Şahballı ve Türk Halk Müziği Sanatçısı kızı Nurgül Şahballı korona virüse yakalandı.

Hilmi Şahballı ve kızından kötü haber!

Antalya haber...  Babası Hilmi Şahballı ile birlikte Türkü Pınarı adlı programın çekimlerini tamamlayıp Antalya’ya dönen Halk Müziği Sanatçısı Nurgül Şahballı, sosyal medya hesabı üzerinden ünlü Halk Ozanı Hilmi Şahballı’nın koronaya yakalandığını duyurdu. “Canımız, babamız Hilmi Şahballı'nın Kovid testi pozitif çıktı. Şu anda evde tedavisi devam ediyor. Dua eden, güzel dilek ve temennilerde bulunan tüm dostlardan Allah razı olsun" ifadelerini kullanan Nurgül Şahballı; babasının testinin pozitif çıkmasının ardından Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde PCR testi yaptırdı. Nurgül Şahballı, sabah saatlerinde PCR testinin pozitif çıktığını, evde tedavisinin devam ettiğini sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

“TESTLERİ POZİTİF ÇIKTI”

Ünlü Halk Ozanı Hilmi Şahballı’nın durumu hakkında bilgi aktaran Nurgül Şahballı, “Babamla birlikte televizyon programımızın çekimlerini tamamlayıp Antalya’ya döndüm. Akşam saatlerinde babamın ateşinin yükseldiğini ve şiddetli öksürüklerinin başladığını öğrendim. İlk gün hastalığı zor geçince, babam Kovid şüphesiyle PCR testini yaptırdı ve test sonucunun pozitif olduğu ortaya çıktı. Babam 3 aşısını da yaptırmış, 4’ncü aşısı için de randevu almıştı. Şu anda evde tedavisi devam ediyor. Babamın durumu pozitif çıkınca ben de eşimle birlikte Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gece yarısı Kovid testimi yaptırdım. Benim de testim pozitif çıktı. Şuanda halsizlik, baş ağrısı ateş gibi sorunlar yaşıyorum. Eşim ve oğlumda da aynı sorunlar var. Ailece evde karantinaya girdik, inşallah kısa sürede bu belayı atlatacağız. Lütfen herkes aşısını olsun. Bu işin şakası yok” diye konuştu.

ŞAHBALLI'DAN AŞI ÇAĞRISI

Ünlü Halk Ozanı Hilmi Şahballı ise aşı yaptırmayanlara çağrıda bulundu. Geçtiğimiz aylarda İstanbul’da kalp ameliyatı geçiren Hilmi Şahballı, “Aşı yaptırmayan kardeşlerim lütfen bu konuda duyarlı olsunlar ve aşılarını yaptırsınlar. Ben 2 Sinovac ve 1 Biontech aşısını olmuştum. 1 hafta sonra da 4’ncü aşı için randevu almıştım. Şimdi olduğum aşılar sayesinde, inşallah bu virüsü atlatırım. Allah’a çok şükür çok ağır belirtilerim yok. Boğaz ağrım ve biraz da baş ağrım var. Doktorlarım, aşılarımı düzenli yaptırdığım için koronayı grip gibi atlatabileceğimi, bol bol vitamin almam gerektiğini söylediler. Sevgili kardeşlerim bu virüs gerçekten çok kötü ve ciddi yan etkileri var. Aşı olmasaydım, hastanede çok ağır şartlarda olabilirdim. Sizler de lütfen tüm aşılarınızı yaptırın” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Diğer Haberler

Antalya Alacabel’de kar kalınlığı bir metreye yaklaştı

Antalya Alacabelde kar kalınlığı bir m..

Antalya Alacabel’de kar kalınlığı bir metreye yaklaştı
Ayçiçek yağı, un ve yumurta fiyatlarında indirim bekleniyor

Ayçiçek yağı un ve yumurta fiyatlarınd..

Ayçiçek yağı, un ve yumurta fiyatlarında indirim bekleniyor
Saklıkent’e toplu ulaşım başladı

Saklıkente toplu ulaşım başladı

Saklıkent’e toplu ulaşım başladı
Antalya'da kaza geçiren Şükrü Ünal hayatını kaybetti

Antalyada kaza geçiren Şükrü Ünal haya..

Antalya'da kaza geçiren Şükrü Ünal hayatını kaybetti
Meteoroloji'den 49 il için uyarı

Meteorolojiden 49 il için uyarı

Meteoroloji'den 49 il için uyarı
Antalya'da kavşakta otomobil ile motosikletle çarpıştı

Antalyada kavşakta otomobil ile motosi..

Antalya'da kavşakta otomobil ile motosikletle çarpıştı