FKA Twigs eski sevgilisi Shia LaBeouf ile mahkemelik oldu

13.12.2020 11:30

Şarkıcı FKA Twigs, eski sevgilisi oyuncu Shia LaBeouf ile mahkemelik oldu.

FKA Twigs eski sevgilisi Shia LaBeouf ile mahkemelik oldu

Gerçek adı 'Tahliah Debrett Barnett' olan şarkıcı FKA Twigs, eski sevgilisi oyuncu Shia LaBeouf hakkında, kendisine cinsel istismarda bulunup şiddet uyguladığı iddiasıyla dava açtı. FKA Twigs, eski sevgilisinin kendisine sadece fiziksel değil, duygusal şiddet uyguladığını da öne sürdü. Mynet'in haberine göre;  "Böyle bir şeyin benim başıma geleceğini asla düşünmezdim" diyen FKA Twigs, Shia LaBeouf'un kendisine bilerek cinsel hastalık bulaştırdığını da iddia etti.

'DUYGUSAL VE FİZİKSEL ŞİDDET GÖRDÜM'

32 yaşındaki FKA Twigs, LaBeouf'un genç şarkıcıyı çıplak uyumaya zorladığı ve yatağının yanında da dolu bir silah bulundurduğunu ileri sürdü.

Şarkıcı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Duygusal ve fiziksel şiddet gördüğüm bir ilişki yaşadığımı öğrenmek sizi şaşırtabilir" ifadelerini kullandı.

Durumun kendisi için de zor olduğunu belirten FKA Twigs, hem ilişki sırasında, hem de sonrasında böyle bir şeyin kendi başına gelebileceğini hiç düşünmediğini itiraf etti.

FKA Twigs ile Shia LaBeouf, 2018 yılında Honey Boy'un setinde tanıştıktan sonra geçen yılın mayıs ayına kadar birlikte olmuştu.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto